Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiúk, ti szerettek meztelen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti szerettek meztelen felsőtesttel lenni, vagy ez gáz szerintetek?

Figyelt kérdés
Már úgy értem, hogy nem csak otthon, hanem félmeztelenül jönni-menni? Vagy ez gátlásokat okoz?

2017. szept. 2. 11:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
89%
Otthon úgy vagyok meg ha meleg és dunaparton vagyunk akkor kit zavarhat ha ledobom a pólót:D 18/f
2017. szept. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
85%
Nyilván más egy nagykörúti házból járkálni ki félmeztelenül, meg egy kertes házból kimenni locsolni, füvet nyírni az utcára. Ott, ha kéne gyorsan egy darab bot vagy egy tál szeder, hát elsétálsz érte a harmadik kiserdőbe is, ahogy vagy, a kutya nem jár arra... Alapból szégyenlősebb fajta vagyok, függetlenül attól, hogy okom nem volna rá, így ritka pillanat engem félmeztelenül látni. Strandot leszámítva utóbbi időben ilyen volt például, amikor kerítést festettem, vagy épp elhagyatottabb környékeken biciklizgettem. Minden esetben kibírhatatlan hőség volt persze. Egyébként úgy vagyok vele, hogy bátrabban kapom le a felsőt először és utoljára látott idegenek előtt, mint ismerősök körében. Ehhez az is hozzájárul néha, hogy például tavaly nyáron egy 4-5 kilóval több voltam (amúgy semmi vészes), és kezdett már némi úszógumi körvonalazódni hastájékon, amit a kocka hasú és agyú srácok társaságában inkább meg se villant az ember. Míg mások szerint meg kvajól néztem ki. Szóval a félmeztelenség ad némi feszengést, ami arra késztet, hogy próbáljam behúzva tartani a hasam, nem-e látszik, ahogy épp ülök, stb. Egyébként szeretnék félmeztelen járkálni, csak ugye nem akarom, hogy ilyen kockások lenéző tekintettel méregessenek.
2017. szept. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
76%

Én olyan 30 fok felett általában félmeztelen mászkálok mindenhol. Max ha egy nagy hipermarketbe megyek akk veszek fel pólót, kisboltba postára nem.

Kockahasam van meg pici izmom, de amugy nem meregetem ferde szemmel azt se akin van zsir, utsó.

2017. szept. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam edzeni ilyen szabadtéri tornaszereken, és ha meleg van, süt a nap, akkor póló nélkül és úgy legalább barnulok is :D
2017. szept. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!