Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miert elfogadott hogy ket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert elfogadott hogy ket meleg ferfi parkapcsolatban megusse a masikat?

Figyelt kérdés

Megmondtam a baratomnak,hogy megcsaltam. Nem szerettem volna kozolni ezt a "botlast", de mar hetek oda buntudatom volt (van). Es pont szexelni akartunk, szoval szoltam neki,hogy valamit eloszor elkene neki mondanom. Vegig hallgatott aztan megpofozott. Ugy volt hogy az agyon ultunk es o mellettem jo kozel, aztan meglokott es utana adta a pofont. Aztan kiabalt es elkuldott hazulrol,hogy o egyedul lehessen kulonben nem tudja mit csinal velem. En meg amugy sem maradtam volna tovabb vele egy legterben mert kevesen mult,hogy vissza adom a taslit.


Ilyen esetben jogos volt a pofon amit kaptam?


De ha igen, akkor ha ezt egy no csinalja ott miert nem kap a csaj egy taslit. Jaj mert no. Es not nem utunk ( egyetertek ezzel!!) de akkor az miert " elfogadott" vagy konnyebb megemeszteni ha "veletlen" meleg parkapcsolatban elszakad a cerna es megutod azt akit elvileg szeretsz.

Tudom hibat kovettem el, de miert utott meg? Meg sosem pofozott fel. Ez szamomra felfoghatatlan.


F


2017. szept. 3. 17:30
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

10#-es hat kossz.


Osszevesztunk valamin aztan lefekudtem a meleg haverommal, o szerelmes belem vagyis volt, de lehet meg az nem tudom. Na ezt par hetig magamban tudtam tartani, de aztan elmondtam a baratomnak.

2017. szept. 3. 19:48
 12/17 anonim ***** válasza:
76%

Azóta valami fejlemény?

Most "örök harag" van?

2017. szept. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
74%

Figyelj, szomorú ami veletek történt, de minek kell belevenni és leszólni a nőket, mikor ha jól érten ehhez semmi köze semmilyen nőnek..Elég provokatív, a "Jaj,mert nő" mondatod. Amúgy ha nő lennél tudnád, hogy a jóval "elfogadottabb" nőket verni, nem is egy mőt ismerek akit bántott már a barátja/férje. És mivel lenne jobb most neked ha (még a mostaninál is) nagyobb divat lenni verni a nőket?


Egyébként meg semmilyen kapcsolatban, (még családiban vagy barátiban) sem elfogadott megütni a másik felet, szerintem senki sem helyesli,hogy téged megütött a barátod. És nem mások mondták neki,hogy pofozzon meg, ahogy neked sem mások mondták,hogy gyere össze/maradj vele. Csak az az "elfogadott" amit te is akarsz. Amúgy ha feljelentenéd ugyazt a büntetést kapná, amit egy nőért kapna, úgyhogy nem "elfogadott", csak ő megengedte magának, te meg eltűrted, ennyi történt.

26/N

2017. szept. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem a megcsalás felháborítóbb és elfogadhatatlanabb, mint a pofon, de te tudod.
2017. szept. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
76%

Uristen....

Fel vagy azon háborodva, hogy a párod megütötte azt, akit elvileg szeret. Te pedig megcsaltad azt, akit "elvileg" szeretsz.

Hihetetlen vagy öcsém... még te csodálkozol a barátod viselkedésén? Mondjuk igazad van, mert én is csodálkozom. Csodálkozom, hogy CSAK egy pofont kaptál, mert én a barátod helyébe tüzes vasat dugtam volna a s**gg**dbe, hogy megtanuld: nem lehet megcsalni a párunkat.

Úgyhogy az a bizonyos pofon igenis jogos volt, csak kevés.


A nőkkel más a helyzet. Egy férfi és egy nő nincs egyenlő súlycsoportban/erőviszonyban, így a legnagyobb gyávaság egy férfi részéről, ha egy nőt megüt. Jó, nyilván ha egy meleg pár is úhy nézne ki, hogy az egyik egy 190/110-es sportoló, a másik pedig egy 175/65-ös divatcica, akkor szintén gyávaság lenne az pofozkodás.

2017. szept. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
82%

Egyáltalán nem elfogadott. Én legalábbis elítélek mindennemű erőszakot.

Hibáztál, elég nagyot, remélem mardos is a bűntudat.

Szerintem semmi értelme egy olyan kapcsolatnak, ahol az egyik megcsalja vagy megüti a másikat, lényegtelen, hogy milyen okból kifolyólag...

2017. szept. 4. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
82%

Attól függ kinek mi fér bele az értékrendjébe.

Az enyémbe nem férne bele a fizikai erőszak.

Mindegy,hogy nő-férfi,vagy azonos neműek közötti kapcsolat.

Nem ütlegeljük egymást.


Egy nő-férfi kapcsolatban sem ütheti meg a nő a férfit,mert ő úgy is gyengébb,neki lehet.


De vannak,akik úgy is együtt vannak,hogy verik egymást,sok ilyenről hallani.Meg van olyan nő is,aki tűri,vagy szereti is ha verik.

2017. szept. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!