Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Írjak vagy ne? 🤔😭

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak vagy ne? 🤔😭

Figyelt kérdés
Szóval, van egy fiú akibe nagyon-nagyon szerelmes vagyok. És kb. 2 éve nem láttam. Nagyon viharos volt a barátságunk. Csúnyán össze vesztünk régebben. Ő tudja hogy szerelmes vagyok belé. És eszembe jutott hogy írok neki. Csak baromira félek, mert nem vagyok tisztába a lehetséges következményekkel. Vagy hogy egyátalán reagálna valamit is. Nem tudom mit kéne tennem. :(

2017. szept. 7. 11:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Hagyd a fenébe, vagy azt akarod hogy újra össze vesszetek?
2017. szept. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Persze hogy nem akarom. De nem is tehetek róla hogy így érzek
2017. szept. 7. 12:21
 3/14 anonim ***** válasza:
87%
Próbáld ki! 50%,vagy lesz belőle valami , vagy nem. Kivéve, ha az adott srác nem meleg, mert akkor 50% esélyed sincsen. Ha meg az, akkor valamennyi csak van.
2017. szept. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom hogy meleg-e. De volt rá sok utalás tőle.
2017. szept. 7. 12:27
 5/14 anonim ***** válasza:
75%
Ha ő tudja hogy szerelmes vagy belé és már 2 éve nem találkoztatok ha ő akart volna valamit tuti keresett volna. De megér egy próbát hogy most megkeresd, és végleg lezárd vele kapcsolatban a dolgokat.
2017. szept. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igen épp ez az . Lehet hogy dühös volt. De szerintem 2 év alatt le tud nyugodni egy ember....
2017. szept. 7. 14:03
 7/14 anonim ***** válasza:
85%
Ha érdekelted volna, ha szeretett volna tőled bármit is, akkor 2 év untig elég lett volna hozzá, hogy lenyugodjon és önszántából keressen. Ha nem keresett, akkor nyilván megvan nélküled is.
2017. szept. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Igen sajnos épp ezen szoktam gondolkodni, hogy nem is erdeklem :(
2017. szept. 7. 14:10
 9/14 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem hagyd. Ha két évig nem keresett, nyílván nem hiányol. Ha nem fogsz ezen rágódni naphosszat, túl fogod tenni magad rajta, és lehet észreveszel valakit, aki nem csak, hogy tetszik, de még meleg is! :D :)
2017. szept. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
85%

Ha tudsz tenni valamit, tedd meg!

"Szerintem hagyd. Ha két évig nem keresett, nyílván nem hiányol."

Nem ismerjük a körülményeket, úgyhogy amennyiben tényleg voltak utalások arra, hogy ő meleg, akkor lehet, hogy úgy érzi magát, ahogyan te is. Szerintem megéri megkeresni, és átbeszélni a dolgokat. Számolj a legrosszabbal (megszakítja végleg a kapcsolatot veled - ahogy eddig sem láttad, az után sem fogod), de reménykedj a legjobban! (mondjuk, hogy ő is őrlődik azon, ahogy elváltatok és szívesen békülne ki veled)

2017. szept. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!