Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek, ti hogy/hol ismerkedt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek, ti hogy/hol ismerkedtetek össze a párotokkal?

Figyelt kérdés

Nah szóval a lényeg, hogy nagyon unatkozom és szeretek érdekes történeteket hallgatni/olvasni/mesélni és mostanában eléggé érdekelne, hogy az ilyesmik, hogy jönnek össze, van-e szerelem első látásra azonos neműek közt és ha igen, hogyan s miként jöttök rá, arra, hogy a másik fél nem éppen hetero? Sokat gondolkoztam már ezen, de mivel nincs senki olyan ismerősöm aki jártas lenne e téren, sokkal egyszerűbb ha itt megkérdezem. Ti is jártok ilyen klubbokba vagy meleg bárokba ahol lehet ismerkedni? És a fiatalabbakkal mi van? Aki még mondjuk csak 16 az mit csinál ha barátot/párt (nem mtudom melyik a megfelelő kifejezés) szeretne? És azt hogy jártok hogy beszélitek meg? Vagy, hogy melyikőtök is a domináns? Ilyen társkeresőkön szoktatok ismerkedni?

Bocsi, hogy így in medias res ennyit szeretnék egyszerre tudni, meg, hogy ilyen szubjektív kérdéseim vannak, de ez gyakori...na meg nem kell ám válaszolni, ha nem szeretnétek, csak annyira érdekelni a téma...tök kíváncsi vagyok....

Válaszaitokat előre is köszönöm!



2017. szept. 16. 19:38
 1/2 anonim ***** válasza:
86%

Hú hát én egy házibuliban ismerkedtem meg párommal. Egy közös barátnőnk rendezte a bulit. Ahová először nem is akartam el menni, de rávett. Aztán bemutatott egy srácnak.

Ami Így zajlott

X ő itt y és meleg akár csak te.

Ezzel drága barátnőnk már el is tűnt, és kettesben hagyott minket.

Aztán beszélgettünk, később randizni hívtam. Aztán végül összejöttünk.

2017. szept. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
90%
Én 14 évesen a meleg bar parkolójában mivel a barba nem mehetem be xd A párom épp ment volna haza amikor össze futotam vele igazából át esett rajtam mert a járdán ültem. Meg kérdezte mit csinálok ott ilyen későn el mondtam neki hogy a haverom házi bulijáról logtam el mert nem éreztem jól magam. Aztán le ült mellém és vègig beszéltük az estét reggel persze haza mentem és nem mondtam el anyámnak mi történt este aztán pedig rendszeresen találkozgatunk :)
2017. szept. 17. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!