Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi lehet a legrosszabb ami...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a legrosszabb ami történhet, ha összejövök egy HIV-fertőzött 20 éves fiúval? Kisfiús alkatú, kedves pasi, ráadásul egyetemre akar menni.27f

Figyelt kérdés
Nem kertelek, megmondom, belezúgtam. Azonban senki nem akar vele összejönni és meg is lepődtem, hogy van nála esélyem. Nem értettem, míg el nem mondta, hogy emiatt riadnak el tőle sokan. Valójában 18 évesen kapta el, amikor megerőszakolta valami állat. Az volt az egyetlen kalandja férfivel és eléggé félénk is szegény. Rászedték sajnos. Mit tegyek? Végülis ha meg is kapom, ma már nem nagy cucc ez, nem? Nem akarom kihagyni, mert úgy érzem , megtaláltam lelki társamat benne. Ráadásul hihetetlen helyes, kisfiús, vékony a srác.
2017. okt. 3. 20:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
90%

8-as:


Az ismid valószínűleg a legutolsó pillanatban, az AIDS stádiumban akarta kezeltetni magát, amikor már nem lehet ezt a betegséget kezelni. Ha a korai stádiumban történik a kezelés, akkor a betegnek MAJDNEM teljes élete lehet. Néhány évet sajnos így is elveszít, és a kontrollok, gyógyszerek élete végéig kötelezőek lesznek, de még mindig jobb, mint 10 évvel ezelőtt, ahol sokszor 7-8 gyógyszert kellett szedni, amit alig bírt a szervezet, vagy 20 évvel ezelőtt, ahol a HIV = halál volt.

2017. okt. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
85%

Kérdező! Mennyire vagy gazdag? Mert ha összejössz vele, akkor jó ötlet lenne Truvadat szedned; csak azt a TB csak eü. dolgozóknak állja... amúgy meg elég húzós az ára, kb 145 ezer egy havi adag.


Azért mondom csak, mert ha szeded akkor gyakorlatilag 0 az esélye, hogy elkapd a vírust.

2017. okt. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
88%
Ma már nulla szinten lehet tartani a virusszámot, és hamarosan megvan a gyógymód is. A HIV+ ma már nem halálos ítélet, de azért akarattal ne kapd el.
2017. okt. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
70%

A megerőszakolta valami állat szituhoz kellett az hogy be ginaztak valamelyik meleg szaunaban....


Én azért komolyan venném a dolgot,megfelelővédekezéssel nem kaphatod el. De a kérdésedből azt olvasom hogy nem védekeznétek.


Iszonyatosan különleges lelki világa lehet,azonban neked sem kellene az eszed elhagyni.

2017. okt. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Én mint érintett szerintem tudok egy értékelhető választ adni.


Attól függ hogy a fertőzéstől számítva mikor kezdte el szedni a gyógyszert, valamint mióta szedi azt.

Mindenki aki HIV-es (és törődik magával) az negyedévente szűrésre jár, amivel ellenőrzik a vírusszámát a vese és májműködését. Amennyiben a vírusszám elegendően alacsony (20 db vírus alatt azthiszem 1 köbcenti vérben) akkor nem fertőzőnek lehet ítélni az egyént és akár védekezés nélkül is lehet szexelni. (Ezutóbbit az orvosom mondta.) Mindez akkor ha időben észrevették és elkezdte szedni hamar a gyógyszert.

Ha csak később kezdte el szedni, mint az egészsége mint a fertőzőképessége elég instabillá válik. Már jóeséllyel rombolt annyit az immunrendszerén hogy az valamilyen formában megmutassa hatását. Ilyenkor fontos beszélni az orvossal és követni az utasításait.


A hivvel érdemes vigyázni, óvszert ajánlott használni, negyed-fél-egy évente elmenni szűrésre is jó dolog. Viszont ha valaki elkapja és nem csak leszarja hanem törődik magával, akkor nem kell feltétlen hasra esnie, élhet teljes életet. Én például korán észrevettem mert én gyakran járok szűrésre, így én (a tb-re kapható 300 forintos gyógyszerek napi beszédését leszámítva) ugyanolyan teljes életet élhetek mint bárki más. Ebbe beletartozik az óvszer nélkül szexelés is.

Na jó, vért azt értelemszerűen nem adhatok.

2020. jan. 6. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!