Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Anyám ma paprikás csirkét...

Anyám ma paprikás csirkét akar csinálni. :S Tudom, hogy nem valami fogyós kaja. :S Kb mennyi kalória van benne a legrosszabb esetben is (1 adagban) Tudni szeretném, hogy ettől visszahízhatok bármit is? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Reggeli: 5db korpovit keksz és egy natúr joghurt (166kcal)

Ebéd: Akkor a paprikáscsirke

Vacsora: Egy alma

Ez kb hány kalória?


2010. szept. 11. 08:36
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:

Komolyan:S?

És az nagyon sok?

Mennyit fogok hízni:S?

2010. szept. 11. 08:47
 2/24 anonim ***** válasza:
0%
Legalább 5 kilót
2010. szept. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
58%

anyád valagát első,

kérdező ez koplalás, a paprikás csirke + nokedli egy adag kb 600-700 kcal

a reggelid kevés volt, a vacsorád meg nagy szar, az almát edd uzsonnára és vacsira egyél nyugodtan paprikás csirkét

salátával

kcal.hu amúgy....


[link] itt meg nyugodtan számold ki, mennyi kalóriára lenne szükséged valójában


és egyél több gyümölcsöt és zöldséget + legalább fél órát tornázz min. kétnaponta

2010. szept. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Ha nem fogyókúrásan csinálja ( tehát van benne liszt olaj meg nem tom mi szokott benne lenni) akkor sincs több hatszáznál? Nem fogok meghízni?
2010. szept. 11. 08:54
 5/24 anonim ***** válasza:
76%
Egyél csak nyugodtan paprikás csirkét galuskával. Kell ennyi kalória a főétkezésben. Nem szabad agyonkoplalnod magadat, mert nem lesz erőd.
2010. szept. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
És nem fogok 1 kilót se hízni tőle ?
2010. szept. 11. 08:56
 7/24 anonim ***** válasza:
47%

Egeszsegesen egyel!


A mikor fogyni szeretnel, akkor a reggeli elso italod legyen vagy zoldsegle, vagy gyogytea, ami atmossa a szervezetedet!


Ezutan 1 feloraval mar ehetsz valamit, es ebedig semmit.


Ebed elott feloraval igyal meg 1 pohar zoldseglevet, es nyugodtan meglehet enni a Mamad ebedjet!


Mindig legyen otthon haztartasi kekszed, es gyumolcs, s amikor ehes vagy, akkor az uzsonnara ezeket fogyaszthatod.

A keksz nagyon finom teaval, vagy tejjel, s nem hizlalo!


Delutan menjel futni, vagy setalni, de iktass be, valamifele mozgasformat.


Este vacsorazzal nyugodtan, de ne felejd el, hogy masnap reggel ehgyomorra a zoldsegle, vagy a teat fogyasztod!

2010. szept. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
9%
szerintem nyugodtan számolhatunk 1500 kalóriával, az olajat úgy sem fogja sajnálni a muter. Szerintem van esély rá, hogy olyan 1.5-2 kg-t hizz! :S
2010. szept. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
79%
hogy a francba híznál már egy kilót 40-50 dkg kajától???? fizikaórára nem nagyon jártál be, igaz?? és nem, nincs több 600-700 kcalnál egy adag paprikás csirke nokedlivel
2010. szept. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
79%

Csá. Na bekapcoslódom én is a vitában. Utolsó, te egy akkora gyökér vagy. Szerinted 1 kg zsírt meg fog enni egy adag kajában? Szerintem 20-30 dkg egy egész lábasban...

Ez a kaja kb 800 kcal, az én egy adagom vagy 1200. Nem fogsz tőle hízni kérdező. Ez a hülye meg csak szívat téged...

2010. szept. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!