Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Minden aktív rossz néven...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden aktív rossz néven veszi, ha nem dughat?

Figyelt kérdés

Uni vagyok, korábban passzívokkal és aktívokkal is voltak alkalmi kapcsolataim, de kezdem úgy érezni inkább csak passzívokat fogok a jövőben keresni. Meg persze unikat.


Mikor passzívokkal voltam szinte mindig minden rendben volt. Ha egy passzív valamiért éppen nem akarta, hogy megdugjam én azt egy rossz szó nélkül elfogadtam. Amikor aktívokkal voltam, az is általában rendben volt. Volt azonban két eset, hogy én nem engedtem, hogy megdugjon. Mesélem a másodikat, mert az frissebb.


Interneten beszéltük meg, hogy találkozunk. Mutatott is képeket, teljesen átlagos méretű pénisze volt a kép alapján. Találkoztunk is, de mikor kiderült, hogy az átlagosnál jóval nagyobb farka van, én mondtam neki, hogy nem szeretnék análisat. Akkor még nem úgy tűnt, hogy őt ez zavarná. Egy hétre rá mondtam neki, hogy szívesen benne lennék egy másodikban, ha szeretne megdugni és óvatos lesz, akkor azt is csinálhatjuk. Ő erre szabályosan kikelt magából, hogy mégis mit képzelek, ő a közelembe nem jön többet, meg mi az, hogy szex közben találom ki, hogy nincs dugás. Meg hogy a semmiért utazott egy órát.


A korábbi alkalomnál ugyanez történt, csak ő nem kelt ki magából, egyszerűen tudatta velem, hogy nem azt kapta, amire számított.


A második eset után elkezdtem gondolkodni, hogy azok is így reagáltak volna, akikkel teljesen jól kijöttünk? Egyáltalán szükségem van ilyen partnerekre, akik csak azért tűnnek velem toleránsnak, mert megengedem, hogy megdugjanak?


2017. okt. 7. 14:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
74%
Én nem ilyen vagyok.számonra a leendő partner társ és nem eszköz
2017. okt. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
84%

1. Nekem a dugás jelenti a szexet. Egy farok bekerül valamilyen szűk lyukba. Ez a szex. Minden más csak előjáték, felvezetés. Amik szintén nagyon változatosak, szintén nagyon tudom őket élvezni.


2. Nekem 17 cm a farkam. Ez nagynak számít? (Szerintem inkább az átlagos tetejét súrolja)


3. Nem akadok ki, ha valaki nem akar anált. Egyszerűen csak megmondom neki, hogy én viszont szeretnék, úgyhogy ha ő meg nem, akkor nincs értelme folytatnunk az ismerkedést vagy találkoznunk, mert ELTÉRNEK A VÁGYAINK ÉS EZZEL SEMMI GOND NINCS, nem illünk össze.


4. Mondom, itt a két férfi hozzáállásával volt a gond. Csak mondták volna meg egyből és normálisan, hogy váljanak el inkább az útjaitok, mert nekik a dugás alap dolog. Mindenki jobban jár.


5. Ha nem akarsz ezután aktívokat, semmi gond.

2017. okt. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
79%
Szép általánosítás megint
2017. okt. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Azért általánosítok, mert eddig két alkalommal mondtam, hogy nem akarok anált és mind a kétszer engem tartottak a kapcsolat akadályának. Pedig pontosan ugyanannyira vagyok akadálya, mint ő. De ne érts félre, én nem kapcsolatot akarok, csak azt, hogy fogják vissza magukat és ha nem akarok anált, akkor mondja azt, hogy nem illünk össze. És ne csapja ki a hisztit, hogy miattam nem volt szex.
2017. okt. 7. 17:25
 5/21 A kérdező kommentje:

"ELTÉRNEK A VÁGYAINK ÉS EZZEL SEMMI GOND NINCS, nem illünk össze."


Alapvetően szerintem egy kapcsolatban nem csak a vágyaknak kell egyezniük, hanem a két félnek ugyanakkora energiát kell befektetnie a kapcsolatba és ugyanannyira kell a két félnek önfeláldozónak lennie. Azt nem tudom, hogy te ezzel hogy fogsz elszámolni a kapcsolatod tizedik évében, amikor a partnered már a második aranyerét kezeli, neked meg semmi bajod? Vagy ez neked tényleg csak egy járulékos kár, amit minden passzívnak vállalnia kell?

2017. okt. 7. 17:41
 6/21 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem ez emberfüggő. Bár én is úgy vettem észre hogy az aktívok követelözőbbek

18f

2017. okt. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Igen, így is lehet mondani.


Sőt én még nyomatékosabban azt mondanám, hogy minden aktív követelőzőbb.


Valahogy képtelenek felfogni, hogy nem ők az áldozatok, amikor abba kell hagyni a dugást, mert a passzív félnek fájdalmai vannak a dugástól.

2017. okt. 7. 19:35
 8/21 anonim ***** válasza:
85%

Kifogtál két túlkanos barmot, ennyi. Passzívok között is van ilyen, csak ők általában nem a nemdugás miatt kelnek ki magukból, hanem más módon mutatkozik meg, ha csak a szextárgyat keresik benned, és nem az embert.


"Egyáltalán szükségem van ilyen partnerekre"

Csak mmegsúgom: az a kapcsolat, ami szexszel kezdődik, arányaiban elég sokszor nem az őszinte emberi érzelmekről és a tiszteletről szólnak.

2017. okt. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Szerintem nem kifogtam két túl kanos barmot, mert úgy látom általánosan ilyenek az aktívok.


Például erre a kérdésre is objektívabb válaszokat vártam volna, mint hogy aktívok saját magukat mentegetik.

2017. okt. 8. 01:13
 10/21 anonim ***** válasza:
85%

Nem érzed ellenmondásosnak a kérdést?

Az aktív mit szeressen, ha nem dugni? Hogy őt dugják? Vagy mire gondoltál? :D

Ahogy kivettem a szavaidból, itt szexrandiról volt szó. Ott azért az elején illik tisztázni, hogy kinek mekkora, ki mit akar. Ha meg odaállít egy 2x akkora farokkal, mint amiről szó volt, miért nem tetted szóvá, hogy te amúgy lefeküdtél volna vele, de nem erre vállalkoztál. Ennyi. Ha meg akkora farka van, mint amiről szó volt, és megbeszéltétek, hogy megdug, akkor tényleg elég szemét dolog a randin beközölni, hogy "bocs mégse". Elég szűzk...vás dolog.

2017. okt. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!