Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek! Hogyan vagy hol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek! Hogyan vagy hol lehet komolyan ismerkedni?

Figyelt kérdés

Nagyobb, vidéki városban élek. Szóval nem is Budapest, de nem is egy 500 fős falu.

Fiús kinézetű passzív, fiatal srác vagyok, és egy férfias, helyes aktív érdekelne, de sehol sem találok. (Itt jelezném, hogy NEM kérek privátot, nem érdekel a GYIK-es vakrandi. Köszi.)

A netes oldalakon a korombeliek abszolút nem tetszenek, az aktívok is lányosak és tipikus "b..zis" külsejűek, amivel nincs gond, csak nekem nem jön be. Tinderen mondjuk pont a férfias srácok nem likeolnak vissza, vagy ha mégis, kiderül, hogy ők is passzívak. Idősebbek között vannak férfiasak, de velük a korkülönbség miatt elsősorban csak szex jöhet szóba. Persze, nem számít a kor, de azért egy 20-onéves meg egy 40-50 éves férfinek egész más az érdeklődése (filmek, bulik, szórakozás, beszélgetési témák stb területén egyaránt). Plusz én nem egy apám korabeli férfivel szeretném elkezdeni majd a közös életet.

Akik nem neten, hanem az életben tetszenek, róluk meg általában kiderül, hogy heterók, vagy olyan sok közös ismerősünk van, hogy nem merem randira hívni.

Szóval, ha heteró lennék ugyanennyi idősen és nem lenne párom, nem érdekelne.. Mert egy lányt el mernék hívni... De melegeknél más. És tényleg rettegek, hogy soha senkim nem lesz, csak szexrandik, holott nem azt akarom.



2017. okt. 7. 19:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem akomoly kapcsolatért sokat kell dolgozni és lehet olyanokba is bele kell menni ami ismeretlen.én csak olyat olvastam hogy ez se jo az se.itt nem keresek mert vakrandi ott nem mert.....DE TE MIT TESZEL MEG?VAGY VÁROD HOGY RÁDTALÁLJON?
2017. okt. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Hogyhogy mit teszek?

Leírtam, hogy keresek neten, több oldalon, de ettől még nem fogok olyan emberrel találkozni, aki fénykép alapján sem tetszik... Azért egy kapcsolathoz kell vonzalom is...

Vakrandizni nem akarok és pont. Aki még privátban se küld képet, arra nem vagyok kíváncsi.

Élőben meg már kifejtettem, hogy heteróként mennyivel könnyebb lenne "tenni érte". Egy b..znak sokkal több veszíteni valója van, ha nemet mond a másik srác.

Az meg hogy jön ide, hogy sokat kell a kapcsolatért tenni?! :D Tudom... De nem ez volt a kérdés. Engem az érdekel, hogy addig hogy lehet eljutni, hogy dolgozni kelljen. Kezdem feladni.

2017. okt. 7. 20:33
 3/11 anonim ***** válasza:
82%

Én egy Bp-i szórakozóhelyen ismerkedtem meg egy nálam 13 évvel idősebb pasival esküszöm ő volt a legjóképűbb a tömegben.

Tütü volt a hely neve, bezárt...

Nem tudok most hirtelen mit mondani de én a netet nem kedveltem soha sem és volt olyan mákom hogy élőben is sikerült nagyon jóképű, down-to-earth pasikat kifogni. Ez a 2. kapcsolatom, 23 vagyok.

Ki kell mozdulnod, akár az 'éjszakába" is, és sajnos ezt kell mondjam, de Bp-en több esély van. Kell egy baráti kör, akikben sok a meleg és úgy is könnyebb ismerkedni.

Rám itt is rám írt egy tök normális, rendes és irtó csinos üzletember csak már van párom, másrészt passzív volt mint jómagam...

2017. okt. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%

Én a gyaloglót vagy a chat.hu-t ajánlanám, valamint a komolyabb társkeresőket. Persze normális nickneved legyen, szóval lehetőleg ne a farokméreted vagy a szexuális szerepedet tartalmazza és ne is a külső paramétereket, mert ezek alapján főleg olyanok fognak rádírni, akik szexet keresnek. Neked sem kell rögtön kihangsúlyozni, hogy te passzív vagy (a kérdésedben szerepelt), vannak ettől fontosabb dolgok is szerintem, ne ez legyen az elsődleges mérce.

Ha valaki rádír, és az a köszönés utáni első kérdése, hogy aktív/passzív, mekkora, hogy nézel ki stb, azzal már ne is foglalkozz, mert leginkább szexet keres (lehet azt mondja hogy nem, de ha ezek az első kérdései, akkor nyilván azért teszi fel, mert ez érdekli veled kapcsolatban, vagy esetleg azért, mert ilyen silány az értékrendje). Úgyhogy próbáld meg kiszűrni az értékes embereket, majd találkozni velük (nem lakáson, nem szórakozóhelyen, hanem egy semleges helyen beülni, meginni egy kávét, vagy csak sétálni egy parkban), s aztán szépen lassan kibontakozik, hogy mi lesz belőle. Csak ne add fel, ha egy pasival nem sikerül? Kit érdekel, majd a másikkal fog sikerülni, így kell hozzáállni.

2017. okt. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
1-es vagyok! Kedves kérdező!amit írtam nem rosszindulatból írtam!távoláll tőlem hogy akár egy sorstársamat is megbántsam.Igen sorstársak vagyunk mert én is a társkeresés útvesztőjében bolyongok.több kevesebb sikerrel.de nem adom fel nem adhatom fel.és kérlek te se add fel.legyen önbecsülésed.igazad van !nekünk melegeknek többet kell melóznunk minden egyes boldog percért.ezért fontos számomra minden apró sikerélmény!azt hogy egy kapcsolatért tenni kell azt arra gondoltam hogy lehet más utat kell kijelölni.ebbe beletartozhat egy baráti társaságba kerülés és akár szórakozóhelyekre járás.de beletartozhat az is hogy olyan ismerkedési felületeket kell látogatni amit nem biztos hogy kedvelünk.szerintem nekünk melegeknek sokszor ki kell lépnünk a konfortzónából.gondolom te is társat keresel és nem eszközt.és ez dícséretes.de még nehezebb.őszintén sajnálom ha megbántottalak!nem akartam.soha ne add fel!!!!!!szerintem te is megérdemled a boldogságot.üdv és drukkolok neked!
2017. okt. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

3-as, honnan tudod, hogy rendes és csinos? Itt nem lehet képet csatolni. :O Egyébként BP nem opció. Mint írtam, vidéki nagyvárosban élek, egyetemista vagyok, ráadásul olyan szakon, ami nemzetközileg piacképes diplomát ad, szóval csak ezért nem fogok intézetigazgatókat hajkurászni meg kérvényeket irogatni, hogy Budapestre járhassak. Inkább diploma után kimegyek pár évre Londonba vagy Berlinbe vagy más nyugati nagyvárosba.

4-es, azért ezt szerintem nem árt tisztázni az elején, hiszen egy komoly kapcsolatnak is az egyik alappillére a szexualitás.

Kösz 5-ös! Egyébként a való életben próbáltam már közeledni srác felé. Elkezdett beszélgetni velem, aztán máskor én mentem oda hozzá, beszélgettünk, de aztán nem lett semmi. Még szeptemberben bejelöltem FB-on, vissza is igazolt, de nem írt rám meg semmi. Szóval a nem feltűnő ismerkedésen belül megtettem, amit lehet. Szerintem hetero, mert ha meleg lenne, érthetett volna ebből is. Hát.. Ez van. Majd lesz valami.

2017. okt. 7. 23:32
 7/11 anonim ***** válasza:
82%

Szia kérdező!


Nem értelek teljesen. Ha diploma után pár évre kimész külföldre, akkor sokkal nehezebb komoly kapcsolatot találnod, mert nagy az esélye hogy a leendő párod nem akar külföldre menni, több okból.


Egy dolog amiben tévedsz, a komoly kapcsolat nagyrészt nem szexre épül. Persze az is fontos, de nem a fő mozgatórugója egy komoly kapcsolatnak. Főleg pár év után. :)

Nehéz az ismerkedés, de remélem megtalálod a számításod.

2017. okt. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%
A komoly kapcsolatban is fontos a sex, a kölcsönös vonzalom.
2017. okt. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ha külföldön találnék párt, akkor nyilván a pár évből jópár év is lehetne. Nagyon nem szeretem sem Budapestet, sem a sznob pesti embereket. Egyáltalán nem vágyom oda, hányingerem van ettől a főváros-közontú, vidéket (falvakat, nagyvárosokat is) lenéző hozzáállástól.
2017. okt. 8. 13:11
 10/11 anonim ***** válasza:
82%

Szia!

Nem nézik le a Bp-iek vidéket, csak baromira nem lehet megélni ott.

Nincs infrastruktúra, nincs munkahely, nagyon nagyon alacsonyak a bérek, helyi kiskirályok irányítják az életet az önkormányzatoknál stb.

Bármennyire is szép egy vidéki mező, erdő, hegyek, dombok, bármennyire is aranyos város Eger, soha nem bírnék ott élni.

Ha azt hiszed hogy a pestiek sznobok akkro még nagyon tapasztalatlan vagy. Londonban pl olyan évszázados társadalmi különbségek vannak, amik mindig meg fognak maradni.

Amszterdamnál sznobabb" hellyel még nem találkoztam függetlenül attól hogy nagyon sok a meleg, és van egy főutcájuk meg kerületük is, és kedvesek nyitottak, de megismered a hollandokat, vagy a belgákat rájössz hogy iszonyat zárt nép.

Amúgy meg a vidék-főváros, vidék megropolis ellentét mindig és minden országban megvan és megvolt.

Amerikában nem voltam túl sokáig, de az a pár nagyváros ami az emberek tudatában van, az pl tökéletesen nem egyenlő Amerikával!!

A vidéki amerika is küzd az elvándorlás, a megélhetés a munkanélküliség problémájával míg San Diego és LA ahol én jártam rövid ideig, absz nem értik ezeket a dolgokat.

Nem csak Mo-ra jellemző.

Bp amúgy gyönyörű, szerintem sokkal szebb természeti fekvési adottságaink vannak mint pl a sokkal sznobabb Bécsnek csak ott magasabb az életszínvonal, jobbak az áruk minősége, olcsóbbak, dömping van mindenből, és nem lopják úgy a közpénzt mint itt ami minden téren meglátszik!!!

2017. okt. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!