Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Minden transzfesztita a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden transzfesztita a férfiakhoz vonzódik?

Figyelt kérdés
2017. nov. 25. 19:17
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Nem
2017. nov. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Ilyet nem illik kérdezni.
2017. nov. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%
Mi az a transzfesztita?
2017. nov. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Senkit nem akarok megsérteni, mivel hetero vagyok (lány), így nem tudom mit nem illik "homo" témában feltenni.
2017. nov. 25. 20:18
 5/10 anonim ***** válasza:
79%

a transzik a legtöbb esetben nem is homokosok,csak szeretnek női ruhákban mászkálni.

a traszexuálisok azok akik nőnek is érzik magukat.

2017. nov. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A transzszexuálisok sem "érzik nőnek magukat, mert úgyanúgy vannak férfiban is.
2017. nov. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2017. nov. 25. 20:30
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a transzexuálisok sem feltétlenül a saját biológiai nemükhöz vonzódnak, a nemi identitás és a nemi orientáció két külön dolog. Én pl. transzexuális vagyok és biszexuális.
2017. nov. 28. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Erre voltam kíváncsi, köszönöm.
2017. nov. 28. 14:50
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

5791!


Igaz, amit mondasz, és még csak meglepőnek sem mondanám, hogy biszex vagy. Bár nyilván ritka. Ezen a témán (mivel régen volt egy olyan kérdés, hogy pl aki transznemű, az lehet-e homoszexuális, azaz pl nőnek született, férfinak érzi magát, s erre törekszik, de mégis a nőkhöz vonzódik)


Akkor erre -ha jól emlékszem- senki nem reagált úgy, hogy erősítse a felvetést. Na mindegy. Szóval azon gondolkodtam, hogy miért "nincsenek" ilyen szexuális orientációjú+nemi identitású emberek. Aztán rájöttem két lehetséges válaszra, amit akár egyesíteni is lehet:


1) a homoszexualitás viszonylag ritka

2) a transzneműség sem túl gyakori.


Variáns A) Mondjuk ha a homoszexualitás átlagosan 2%, a transzneműség ettől legalább egy nagyságrenddel ritkább, akkor kiszámítható, hogy a populáció 0,4% -a lenne érintett. Magyarországon ez 400 embert érinthet Magyarországon. Nem túl sok.


Variáns B) Aki a hozzá képest ellentétes neműekhez vonzódik, abban nagyon nehezen merülhet csak fel, hogy ő esetleg transszexuális, és ha fel is merül, nyilván további gátat jelentene neki elfogadni, hogy akkor egyben homoszexuális is. Meg eleve túl sokat kéne befektetnie, hogy olyan nemű egyénnel lehessen, aki amúgy is hozzá illik ránézésre.


A két variáns együttesen létezik nyilván. A kérdező kérdésére nem tudhatunk választ adni, csak valószínűsíthetjük.

2017. dec. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!