Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kollégiumban felvállalni azt,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kollégiumban felvállalni azt, hogy meleg vagyok? Szerintetek?

Figyelt kérdés
2017. dec. 7. 20:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
A homofóbok megkeseríthetik az életed.
2017. dec. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
Jó dolog hisz sokan vagytok. Nagy számok törvénye. Én bíztatlak
2017. dec. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
Nem vagyok jártas ebben a témában, mert hetero vagyok. De hidd el, jobban jársz ha nem mondod el!
2017. dec. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%
Meg úgy egyébként is, kinek mi a f..asz köze van a nemi beállítottságodhoz? Utsó voltam
2017. dec. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%
Nem jó reklámozni. Tapasztaltam.
2017. dec. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Megkeseritenem az ott leted. Elinteznem, hogy egy szobaban legyunk.

Nem vernelek meg meg mielott mindenki erre gondolna.

Szerintem amig normalis ember modjara viselkedsz addig senki nem veszi eszre, ha meg bu*iskodsz akkor megerdemled.

2017. dec. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Meleg férfiként azt tudom neked tanácsolni, ha a szobatársaiddal jóban vagy, tudod mi a véleményük a melegekről, és az nem negatív felvállalhatod. Ha középsulis vagy akkor viszont inkább ne, egyetemen nem gáz.
2017. dec. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Középsulis vagyok, a szobatársaim már régóta tudják meg még pár lány is.


Inkább az zavar, hogy tudom, hogy rólam beszélnek az emberek, mert visszahallok mindent, arról is tudok, hogy többféle pletyka kering rólam, aminek a nagyja nem igaz.


És inkább elejét venném annak, hogy mások tippelgessék a szexualitásomat, meg a (nem létező) barátnőm, barátom kilétét.

2017. dec. 8. 12:03
 9/11 anonim ***** válasza:
82%
Én úgy gondolom, h nincs közöm mások szexuális beállítottságához, akár ilyen, akár olyan.
2017. dec. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én felvállaltam és nem bántam meg.

El sem hinnéd hogy így mennyi embernek ismertem meg a másik oldalát. És hát ha tudják rólad, akkor nagyobb esélyed van találni valakit/valakiket akikkel kiélheted magad. 17/f

2017. dec. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!