Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Beszeretném mutatni a szüleimn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszeretném mutatni a szüleimnek a pasimat és elmondani hogy meleg vagyok hogy már karácsonykor velünk lehessen. Ő árva és nincs családja nagyon jólenne. A szüleim közepesen vallásosak. Mit tegyek? 18f

Figyelt kérdés
2017. dec. 20. 16:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Ne tedd. Ne karacsony elott,ne egyszerre vald be es mutasd is be a parod. Plane hameg akarmennyire vallasosak is.. Eleg eloszor megtudniuk es megemeszteniuk h melegvagy, majd aztan h van parod, majd aztan sok idovel h valamilyen unnepen egyutt legyetek. Ez egy szulonek nagy sokk ha vallasos ha nem,es llane ne unnepek elott. En megertem miert szeretned h veledlegyen karikor, de ez akkorse.igy mukodne ahogy elkepzeled.
2017. dec. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
pedig csak ez a lehetőség van vagy én megyek az árvaházba, de nem hagyom magára....
2017. dec. 20. 17:14
 3/15 anonim ***** válasza:
90%

Sztem meg nyugodtan. Szüleid tudják, h.meleg vagy?

Mondd el nekik őszintén, meg h szeretnld karira hazavinni. De még most beszélj velük. Ha nemet mondanak, akkor meg el tudsz menni te az árvaházba.

2017. dec. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%
Hát ez aranyos drukkolunk nektek
2017. dec. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Beszéltetek a témáról? Milyen reakcióik voltak? Attól, hogy vallásosak, nem feltétlenül homofóbok.. de te ismered a szüleid jobban.

Szurkolok nektek!

2017. dec. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
elmondtam most a szüleimnek kb 20 perce nem hisznek nekem... és vigyorognak zavarukban. :( azt se hiszik el hogy van valakim.
2017. dec. 20. 18:43
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Hűha.
2017. dec. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
96%

Nem irigyellek, de sok sikert, és azért kíváncsi lennék a fejleményekre.

-Egy meleg srác.

2017. dec. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
10%

1/Kamu (a 20 perce elmontam az különösen)...

2/Ari story.

2017. dec. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
29%

Ügyes vagy. A zavartan vigyorgás után jön majd a döbbenés, kiabálás, sírás. Komolyan, vallásos szülőknek comingoutolni karácsony előtt?!? Semmi eszed nincs... :-O


Az, hogy fentebb volt pár rózsaszín cukormázas hozzászólás, hogy milyen arik vagytok, attól még egy vallásos ember szemében BŰN, így, csupa nagy betűvel. Tessék, lepontozhattok, ha nem tetszik, de ne csodálkozzon senki, ha a világ nem úgy működik, ahogy elképzelitek. Ez Kelet-Európa, nem San Francisco...

2017. dec. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!