Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Most akkor ha egy férfi nővé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor ha egy férfi nővé operáltatja magát, és van egy pasija, akkor most ki a meleg és ki nem?

Figyelt kérdés
Nem értem akkor tulajdonképpen milyen a nemi identitásuk

2018. jan. 8. 15:20
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Papírok szerint az operált férfi csaj, így ez egy hetero párkapcsolat.
2018. jan. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
14%

ez annyira szőrszál hasogatás már, levágom a farkam és akkor már nem vagyok meleg, akkor hirtelen minden hetero.... ugyan már... attól még a géned pasi, hiába kasztrálod magad.

én nem vagyok homofób, úgy vagyok ha két személy szereti egymást, akkor had éljék le az életüket együtt, tök mindegy, hogy mi van a lábuk között, de ez a "trükközzünk műtéttel és akkor már nem hívhatnak melegnek" dolog nagyon szánalmasnak hangzik.

2018. jan. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
14%

Az most egy jó kérdés, hogy az átműtött ember az az aminek indult genetikailag, vagy az, amivé szeretett volna válni.

Szerintem mondjuk ez egy komolyabb gondolkodást igényel.

Kívülről egy pasinak és egy csajnak tűnik.

Genetikailag 2 xy kromoszómás ember.

A szülés képtelenségét felesleges ide venni.

2018. jan. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Te vagy a meleg. Ők nem.
2018. jan. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 EffyStonem96 ***** válasza:
100%

Nem azért megy keresztül a műtéten, hogy "ne legyen meleg."

A nemi identitás és a szexuális orientáció két teljesen különböző dolog.

A kérdésre válaszolva pedig, igen, ebben az esetben egy hetero kapcsolatról van szó.

2018. jan. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Most jutott eszembe...

Mi van, ha meglátok egy formás csajt, megtetszik. Felszedem ügyesen, és járunk egy ideig. Aztán derül ki hónapokkal később, hogy pasi volt, csak sok évnyi hormon és műtétek miatt és a kitartása miatt ilyen jó csaj.

Attól még nem egy pasit dugtam, hanem egy melles-puncis csajt.

Ettől nem leszek meleg.

2018. jan. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%

#6: Ez így van, attól te még heteró maradsz. Nem fertőz meg a "buz1vírussal". :D


Bennem meg az merült fel, hogy ilyen esetben etikus-e elhallgatni az igazságot? Mondjátok, hogy maradi vagyok, de én mondjuk rohadtul nem örülnék, ha másnap reggel benyögné a nő, hogy ő egyébként valamikor férfi volt. Mondjuk ez csak fantázia, mert szerintem nincs az a műtét, ami annyira jól sikerülne, hogy egy az egyben olyan legyen, mint egy született nőnek. Ott azért (gondolom) nincs meg az a természetes nedvesedés, síkosítani kell, meg kézzel is ki lehet tapintani, hogy valami nem stimmel. De attól még a kérdés adott: etikai és morális szempontból elfogdható-e, hogyha ezt elhallgatjuk a partner, vagy a leendő partner elől?

2018. jan. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
88%

Az a férfi aki nővé operáltatja magát, az nem perverzióból teszi, hanem mert ő belül nőként értelmezi magát. Azaz egy férfi testbe született nő.

Függetlenül a testétől, (ezt egyébként lehet vizsgálni) ő nemcsak nőként érzi magát de fejben akként is működik.

Ilyen esetben, egy nővé operáltatott férfi kapcsolatát egy férfival heteroszexuálisnak tekinthetjük.

A párja számára ő eleve nő, és a párja nőkhöz is vonzódik, tehát ő mindenképp heteroszexuális kapcsolatban van.

Az átoperáltatott férfi szemszögéből, ha szőrazálhasogatók vagyunk lehet melegségnek nevezni, csak éppen téves, ha elfogadjuk azt, hogy fejben mindig is nő volt, a testétől függetlenül.

2018. jan. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2018. jan. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!