Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti csinaltok beöntést szex előtt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti csinaltok beöntést szex előtt?

Figyelt kérdés
2018. jan. 16. 11:35
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Anál sex előt igen, szoktam csinálni sokkal biztonságosabb igy a szex. Nem csak a belesetekre hanem a higéniára is gondolok most.
2018. jan. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Én nem szoktam, úgy sincs semmi kellemetlenség soha szóval nem gyötröm ilyen dolgokkal a végbelem.
2018. jan. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Igen
2018. jan. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Igen, én csak úgy csinálom
2018. jan. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%
Természetesen. Én pl. imádom fenékből szájba xd Most a szaros fenekemből berakná a számba, ijjaj, na lapozok innen :/.
2018. jan. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
De miért lenne szaros attól hogy nem mosod ki? Nekem sose szaros mégis tiszta.
2018. jan. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
Mégis tiszta pedig nem csinálok beöntést.
2018. jan. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
94%
Nekem is volt már, hogy tiszta volt, de nem mélyülök bele, táplálkozástól nagyon függ, ha szilárdabb, akkor nem mindig szükséges kimosni, pl én sok rostot eszek, tehát nekem kell.
2018. jan. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenkinek ismerni kellene a testét legalább olyan szinten hogy tudja mikor kelljen magát kimosni és mikor nem, én ahogy leírtam nagyon de nagyon ritkan,szinte sohasem mosom ki magam mivel érzem hogy nem kell és eddig sose csalt a megérzésem. Sose lesz csokis semmi és nincsenek kellemetlen szagok. Amúgy sem szeretem beöntéssel gyötörni magam.
2018. jan. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
93%
Igen. Glicerines kúp majd körte fecskendő. Máskülönben nem engedem, ugyanis onnan tisztán nem jön ki semmi és kellemetlen helyzetbe hozni a párom nem akarom.
2018. jan. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!