Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti is undorodtok a puncitól?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is undorodtok a puncitól?

Figyelt kérdés
Lehet csúnya ilyet mondani egy nemi szervre, senki nem tehet róla, de egyrészt a péniszt esztétikailag szebbnek találom, ahhoz vonzódom, és a pina az számomra gyomorforgató, hiába. Egyedul vagyok vele így? Olyan mint egy csupasz csiga, felvágott stb. Hogy tudják azt nyalni? Már rengetegszer leszidtak, hogy én vagyok az undorító amiért ezt gondolom, de nem tehetek mást, ha hányingerem van tőle. Nem is értem, nap végére bepálik, folyásos... fúj, hát sajnálom. Légyszi írjátok le ti mit gondoltok? Ettol fuggetlenul egyik nem sem kevésbé értékes a szememben.
2018. febr. 4. 19:23
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%
meleg vagy*
2018. febr. 5. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim válasza:
100%

Én egy biszexuális lány vagyok, mégsem sértődtem meg a kérdésen. Lehet hogy a kérdező nem éppen a legkifinomultabb szavakkal fogalmazta meg amit írt, de én akkor sem értem hogy ez a kérdés valakinek miért bántó. Hadd undorodjon!

Még szerencse, kedves kérdező, hogy senki sem kényszerít hogy bárminemű kontaktusba kerülj egy csupasz csigával vagy éppen egy vaginával.

Komolyan én voltam az egyetlen aki csak egy jót röhögött a hasonlatokon? 😂 Felvágott?? 😂😂😂

2018. febr. 5. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
90%
Én a fogalmazásodtól és a beszédkészségeden, valamint a szóhasználatodtól undorodom.
2018. febr. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%
Nyílván undorodsz mert homár vagy.
2018. febr. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem aki így beszél más emberek nemi szervéről, az ne hőzöngjön, hogy nem tolerálják.
2018. febr. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően nem baj,hogy undorodsz,elvégre meleg vagy,magától értetődik,hogy nem találod vonzónak a női nemiszervet.Én leszbikus lány vagyok,én sem tartom vonzónak a férfi nemiszervet/testet, ez természetes. Nem is kell szépnek találod,egyszerüen ne nézegess róla képeket ha nem tetszik. DE. Miért kell sértegetned a nőket? Miért kell vitát indítani hogy mi az esztétikusabb?Számomra kb.ezerszer esztétikusabb a női nemiszerv.


"Olyan mint egy csupasz csiga vagy felvágott".Nem,nem olyan, a farkadra cifrább hasonlatokat tudnék mondani.Egyáltalán miért zavar,hogy milyen?Nem kötelez rá senki higy foglalkozz vele.


"Hogy tudják azt nyalni?".Úgy hogy van aki vonzódik hozzá,vagy szereti a tulajdonosát vagy mindkettő egyszerre. Egy felnőtt embernek tényleg ezt kell magyarázni?


"Leszidtak hogy ezt gondolom".Nem azért szidtak le hogy ezt gondolod,mivel senki sem vonzódik az orientációjával ellentétes nemi jellegekhez, aki tudja hogy meleg vagy anélkül is tudja hogy hangoztatod.De főleg azért szidnak mert bunkó stílusban teszed,amivel megbántod a nőket.


"A nap végére bepálik,fogyásos".Mi az anyádért pálna be,már bocs?Ugyanannyira pálik be mint a farok."Folyos".Mikor? A magömlés talán gusztább? Mások szerint az az undorító.


"Egyik nem sem kevésbé értékes a szememben".Akkor mutasd is ki mindkét nem felé,mégpedig azzal,hogy nemcsak farkaknak meg punciknak tekinted az embereket,és nem sértő,kötekedő módban adod elő a véleményed.

2018. febr. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%
Bár én melegnek tartom magam, el kell ismernem, hogy inkább biszexuális vagyok, mert néha lányokhoz is van kedvem (de csak fantázia szintjén). Én sosem értettem, hogy lehet bármely nemi szervtől ilyen látványosan undorodni. Biztos azért, mert valójában bi vagyok. :D
2018. febr. 7. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim válasza:
100%
#26 ámen.
2018. febr. 9. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha buz1 vagy buz1 vagy,senkit sem érdekel hogy mitől undorodsz,b.ssz.d a s3gglyukat akkor. És szopjad a bránert buz1.Ugye értesz buz1?
2018. febr. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
59%
Akkor már hárman vagyunk nekem sem tetszik a punci olyan mint egy nyílt seb
2018. aug. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!