Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti is undorodtok a puncitól?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is undorodtok a puncitól?

Figyelt kérdés
Lehet csúnya ilyet mondani egy nemi szervre, senki nem tehet róla, de egyrészt a péniszt esztétikailag szebbnek találom, ahhoz vonzódom, és a pina az számomra gyomorforgató, hiába. Egyedul vagyok vele így? Olyan mint egy csupasz csiga, felvágott stb. Hogy tudják azt nyalni? Már rengetegszer leszidtak, hogy én vagyok az undorító amiért ezt gondolom, de nem tehetek mást, ha hányingerem van tőle. Nem is értem, nap végére bepálik, folyásos... fúj, hát sajnálom. Légyszi írjátok le ti mit gondoltok? Ettol fuggetlenul egyik nem sem kevésbé értékes a szememben.
2018. febr. 4. 19:23
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Egy segglyuk még mindig szebb mint egy pina sorry
2018. febr. 4. 19:53
 12/33 A kérdező kommentje:
Jó, hát vannak ember dzar meg jó ízléssel, ez van
2018. febr. 4. 19:54
 13/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted egy nőnek nem tök mindegy, hogy te homoszexuálisként mit gondolsz a punciról?
2018. febr. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
95%
Vagy téged felzaklatna, ha egy leszbikus "gyomorforgató" pondróhoz hasonlítaná a péniszedet?
2018. febr. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
😃😃😃😃😃
2018. febr. 4. 20:07
 16/33 anonim ***** válasza:
87%
#13-asnál a pont! :DDDD
2018. febr. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
Mintha a heterók nem próbálták volna ki az anált
2018. febr. 4. 20:12
 18/33 anonim ***** válasza:
63%
Undorodom sok mindentől, mégse teszek fel kérdést, minek gondolsz rá? Látens heteró vagy? Egyébként nem pálik be, maximum anyukád nunija gombás volt és azért volt szaga.
2018. febr. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
60%
Én is kimenekülnek a világból a látványtól, szóval nyugi már ketten vagyunk.
2018. febr. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
95%
Gondolj bele drágám, hogy te is egy ilyenből jöttél ki. :D De tényleg. Mármint értem én, hogy meleg van és ezzel semmi gond nincs, de ez az undor szerintem beteges, de nem tudom, nem vagyok szakértő.
2018. febr. 5. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!