Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Most mit kéne tennem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Fogalmam sincsen hogy most mit kéne tennem sosem volt velem ilyen .

Hetero vagyok vagyis azt gondoltam magamról eddig.

Sosem néztem meg egyetlen egy fiút sem.Most össze vagyok zavarodva.Meg hát barátnőm is van 1 éve.

Viszont megismertem egy srácot pár hónap egy buliban.Még az nap megadta a számát.Fogalmam sincsen hogy pontosan miért is hívtam fel de még aznap megtettem.

Az első hívás óta minden egyes nap beszélünk és szinteajdnem minden héten legalább egyszer találkozom vele ha van rá alkalmam.

Elég érdekesen történtek a dolgok az utóbbi egy hónapban.2 hete találkoztam vele utoljára amikor a párom elment a szüleivel és egyedül voltam otthon.Áthivtam magamhoz tv-zni meg beszélgetni mert utálok egyedül lenni egyébként már máskor is volt már nálunk.

Az este teljesen normálisan indult tényleg tvt néztünk és beszélgetünk.

Foccit néztünk.Az ő ötlete volt mivel én nem igazán vagyok foci rajongó elnézem ha muszály de nem a kedvenc elfoglaltságot.

Nagyon közel ültünk egymáshoz a kanapén ez még annyira nem is furcsa de sokszor rám nézet rám mosolygott aztán elkapta a fejét.

Úgy a mecs vége felé mikor a kedvenc csapata nyert felállt és a nyakamba ugrott megölelte.Aztán nem tudom hogy direkt vagy véletlenül se belecsókolt nyakamba.

Majd egy kicsit késöbb megprobált megcsókolni előszőr nem hagytam de aztán engedtem neki.

Most fogalmam sincs mi van.Mindig is a nők érdekeltek de ez a csók most valamit elindított bennem nem bírom ki verni a fejemből.

Fogalmam sincs mit tegyek !



2017. júl. 21. 20:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Beszeld meg a baratnoddel a tapasztaltakat. Meg aztan a sraccal is, hogy mi tortent. Valoszinu biszexualis vagy, igazabol en nem tudom milyen erzes az, mert en hetero vagyok.
2017. júl. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%

Fordítva kellene. Először beszélj a sráccal. Hogy ő mit akarnak tőled.

Miután megtudtad,akkor beszélj a csajoddal. Mert ha később kiderül hogy a pasi nem akar semmi többet a barátságodnál és mégis szakítasz a barátnőddel a srác miatt akkor a végén egyedül leszek.

Amúgy meg szerintem biszex lehetsz. Vagy legalábbis kiváncsi.

Szexuálissan is megkívántad a srácot vagy csak a csók tetszett?

2017. júl. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Nem először azt kellene tudnom hogy én mit akarok mert nem tudom fogalmam sincs .

Sosem gondoltam ilyen szinten semmilyen fiúra.

Egyikkel sem akarok addig beszélni amíg el nem döntöttem nekem mi kell .

Nem hiszem hogy csak barát akar lenni ha az akarná nem csókolta volna meg.

Tetszett a csók nagyon is meg az egész közelsége furcsa mégis izgató.Sosem voltam még egyik csajjal semmi így furcsa hogy pont egy fiú váltja ki belőlem ez.Minden egyes porcikája hiányzik

2017. júl. 21. 23:22
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ah de irigyellek téged. Olyan cuki story! Remélem happy end lesz :)
2017. júl. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Abban igazad van hogy először magadban kell leszámolni hogy kivel akarsz együtt lenni.

(Velem is az volt hogy nem érdekeltek a pasik. Aztán egy nap elkezdtem férfiakhoz vonzódni. )


Akkor még szűz vagy?


Amit írtál a komment végéből az jön le hogy mindenképpen érzel valamit a srác iránt. Valamilyen erős érzelmet. És az biztos nem csak barátság.

Bárhogyan is alakul remélem megtalálod a boldogságot azzal a személlyel akivel igazán jól érzed magad.


Kicsit remélem hogy a pasival jössz össze:)


Hány éves vagy amúgy? És a srác?

2017. júl. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Nem már egyáltalán nem vagyok szűz van barátnőm vele már voltam úgy együtt.

Igazából lehet hogy érzek valamit az is lehet hogy nem fogalmam sincsen.Lehet csak izgat a gondolat hogy egy pasinak is tetszek ezért tetszik enyire és azért ragaszkodom .

Én 19 a srác pedig 22

2017. júl. 22. 14:34
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ohh. Idősebbnek hittelek.

19 évesen bövenn van időd hogy rá jöjj meleg,bi vagy heteró vagy-e.

De szerintem ha vissza csókoltál és élvezted is a csókot akkor több van itt annál hogy élvezed a pasik figyelménél.

2017. júl. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
*figyelmét
2017. júl. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Igen élveztem a csókot nagyon is .

Furcsa volt de nagyon tetszet

2017. júl. 22. 16:55
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha élvezted akkor biztos nem lehetsz 100%-osan heteró. most a kérdés. Más férfit/pasit vonzónak találtál a csók óta?


Mert ha nem akkor lehet hogy csak ez iránt az egy srác iránt érzel valamit.


"A szerelem nincs tekintettel korra, nemre, társadalmi hierarchia rendszerre, bőrszínre, nemzetiségre, vagyoni helyzetre, szociális státuszra."

Vagyis: Attól hogy heteró vagy még beleszerethetsz egy másik férfiba.

2017. júl. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!