Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyire gyakori hogy komoly...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori hogy komoly párkapcsolatot keresnek a meleg pasik? Nem csak kalandokat

Figyelt kérdés
2018. márc. 11. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Pont annyira gyakori, mint a heteroszexuálisoknál. :-)
2018. márc. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szóval elég ritka... :(
2018. márc. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a melegek kevésbé keresnek kapcsolatot, sajnos. Sokan nem akarják felvállalni magukat, én úgy gondolom ez is hatással van ezekre a rosszabb arányokra.

Én is “nehezményezem”, hogy sokan csak egyéjszakás kapcsolatot, legfeljebb szexhaverságot keresnek mert ezek tőlem is nagyon távol állnak, de hát kétlem, hogy hozzáállás terén lesz valtozás a közeljövőben.

2018. márc. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
77%

Én sok tartósan együttlévő párt ismerek,pl.mi is a párommal 4 éve együtt vagyunk.


Ráadásul ezt a "komolyat-nem komolyat akarok" nem kell ám véresen komolyan venni. A többség egy ideig csak kalandot keres,aztán egy idő után komolyat fog.Vagy van aki komoly szakításon van túl,ezért most valami kötetlenebbet keres.Mások szeretnének komoly kapcsolatot,csak valamiért elhalasztják egy időre, mondjuk míg nincs saját egzisztenciájuk,lakásuk,míg nem élik ki magukat,vagy csal 30 felett akarnak stb. De olyan is van,aki alapvetően kalandot keres,aztán beleszeret abba,akivel kalandozott.A párom elmesélte,hogy nem gondolt együttélésre mikor találkozgatni kezdtünk,mégis az lett belőle.De nekem is volt 2 éves kapcsim,pedig kifejezetten csak szexet akartam a sráctól kezdetben. És persze egyik pillanatról a másikra is megváltozhat valaki véleménye,hirtelen magányosnak érzi magát stb.,szóval bármi lehet,nem a "statisztikák"után kell menni.

2018. márc. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!