Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az apám lehet hogy gyerekként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az apám lehet hogy gyerekként molesztált, habár én nem így éltem át, de lehet emiatt vagyok homoszexuális? 19f

Figyelt kérdés
Nem izgat szexuálisan a férfi anatómia és a test sem, de az, hogy egy nagy pénisz kerül a popsimba az már igen! Amikor gyerek voltam, nagyon sokszor volt székrekedésem és ilyenkor az apám ( már nem él sajnos :( ) a hasamra fektetett és krémmel bekente a hátsóm, majd benyúlt az ujjaival. Volt hogy valami vastagabb is került be, de én sosem láttam mi megy belém, mert a hasamon feküdtem. ez akkor nekem azonnali erekciót okozott. nekem jó érzés volt! A pszichológusom szerint ez biztosan molesztálás volt, habár én nem emiatt járok hozzá, hanem Depresszióval kezel gyógyszer nélkül, ami azóta kíséert, hogy apukám meghalt 2 éve. Viszont ezt elmeséltem neki és meggyőzött, hogy apám molesztált gyerekkoromban. a kérdésem hogy ez okozhatta nem tudatosan azt, hogy szeretem ha belémhatólnak? ez felizgat? Szeretem ha a hasamon fekszem és valaki beteszi? Lehet nem is vagyok meleg csak torzúlt a személyiségem?
2018. ápr. 12. 18:10
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
#metoo
2018. ápr. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, ha offtopic vagyok, de hány éves voltál akkor?
2018. ápr. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

Nem vagy meleg ettől, miért lennél? A homoszexuális személy a saját neméhez vonzódik, azaz férfi esetében a férfiakhoz. Te nem a férfiakhoz vonzódsz, hanem ahhoz, hogy a fenekedbe hatoljanak valamivel. Ez lehet eszköz is, nem kell, hogy egy személy legyen... És szerintem az a magyarázata, hogy összekötötted ezt az érzést, emléket a biztonsággal, a törődéssel, a gondoskodással, ezért ez kellemes számodra.


Apád pedig tényleg molesztált téged.

2018. ápr. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Sajnálom.:( Megkérdezheted a pszichológusodat, hátha jobban eltudja magyarázni, mint mi. Minden esetre az tényleg nem melegség még, ha izgat, hogy beledugnak valamit a popidba. Egy szexuális molesztálás azért okoz durva dolgokat.:/ hasonló helyzetben vagyok és én sem tudom, hogy izgat a dolog vagy csak "újraélésj kényszer", esetleg valami más.
2018. ápr. 13. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a férfiak egyáltalán nem izgatnak, akkor nem vagy meleg. Keress egy olyan barátnőt, aki kapható extrémebb dolgokra, és szívesen kényeztetne egy felcsatolhatossal/vibrátorral :P (mondjuk nem írtál arról, hogyan viszonyulsz a lányokhoz)
2018. ápr. 13. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Thillmin ***** válasza:
12%

Szerintem elég valószínű, hogy erős a kapcsolat aleírt események és a vágyaid között. Az hogy esetlegesen meleg volnál és hogy torzult a személyiséged, ezek nem egymást kizáró, hanem összefüggő dolgok. Senki nem születik melegnek, a szexualitásunk kialakul, sőt, idővel változik.

És igen, apád olyat tett, amit nem kellett volna. Egészségügyi kezelésnél el szokták mondani, mire miért van szükség...

2018. ápr. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én gyerekkoromban sokszor kaptam beöntést és jó érzés volt, élveztem.
2018. ápr. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!