Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan hálálhatnám/köszönhetné...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hálálhatnám/köszönhetném meg neki ezt? 18/f

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a suliban kitudódott, hogy meleg vagyok, tök jól fogadta mindenki, egy-két ember cseszegetett ez miatt, a többiek szerint nincs velem gond.

Cigiszüneten voltunk kint (mivel az iskola területén nem lehet cigizni, ezért nagyszünetben kiengednek minket sulin kívülre) amikor az egyik aki többször beszólogatott most is elkezdett cikizni meg megalázni.

Nem nagyon tudok vele mit csinálni, ő egy évvel öregebb , végzős és sokkal nagyobb is nálam.

Erre odajött egy szintén végző srác (ő ilyen közkedvelt, minden buliba meghívják, rengeteg barátja van), és megkérdezte hogy miért kötekedik velem. A másik azt válaszolta hogy azért mert egy kis bu*zi, genetikai hulladék meg ilyenek. Erre a másik gyerek hasba vágta őt,azt mondta neki, hogy attól hogy meleg vagyok nem vagyok hulladék, mondta hogy semmi baj nincs a melegekkel, meg hogy így ránézésből intelligensebbnek nézek ki mint ő, a stílusom is jó (ugyan ott vesszük a ruháinkat). Mondta neki, hogy ha mégegyszer bántani mer be lesz verve a pofája.

Olyan jól esett nekem, hogy ilyen jókat mondott rólam, meg megvédett vele szemben, hogyan köszönhetném vagy hálálhatnám meg neki?



2018. ápr. 26. 16:30
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Odamész, és megköszönöd. :) Nem viccelek. Ne félj megköszönni. Ő is örülni fog neki. Nem fog lenézni, hiszen egy ilyen helyzetben is megvédett, akkor miért lenne gonosz?! Szerintem csak menj oda.
2018. ápr. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
28%
Jajj mar megint valaki unatkozik..ez akkora kamu. -.-
2018. ápr. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

Ha igaz akkor köszönd meg.

De nagyon kamu szaga van a történetnek.

2018. ápr. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
Amikor a fiúk az én piszkálómat állították le gimiben (szintén b*zizott), akkor annyit mondtam csak, hogy "köszi".
2018. ápr. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 ZoltanAnglia ***** válasza:
84%
Mitol van kamuszaga ennek tortenetnek egyeseknek??
2018. ápr. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen jó arc volt a srác, akkor egy köszönöm megteszi...
2018. ápr. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
60%
Pippantsd le.
2018. ápr. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
ez rohatul nem kamu, köszönd meg neki.
2018. jún. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!