Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért olyan nehéz elmondani a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz elmondani a családomnak?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy már 12-13 éves korom óta érzem, hogy a fiúk felé vonzódom, már volt pár incidens, hogy áthívtam fiúkat akik itt aludtak és anyuméknak azt mondtam "játszunk a gépen". Hát egyik alkalomnál volt az, hogy anyum hamarabb jött haza a melóból és be akart jönni a szobámba csak zárva volt az ajtó, én nem szoktam bezárni az ajtót... 2 perc volt amig felöltöztünk, visszarendeztünk mindent és beengedtem anyumat. Kérdezte kondiba voltunk?(annyira kifulladtunk meg izzadtunk) rávágtam, hogy nem. Amit késöbb megbántam, utána 2 perc kényszerbeszélgetés tudod amikor már mindkét félnek égő. Én szerintem vágják, hogy nem vagyok hetero, soha nem hoztam haza csajt meg anyák vágják ezt.. És nem hurrogtak le, amikor egy fiút áthozok akkor is jókedvűek(nem hozok haza minden héten fiút csak 3x volt eddig). Na szóval az a kérdés, hogy nagyjából tudom hogy tudják mégsem bírom elmondani nekik mert félös vagyok.. 20/F
2018. máj. 11. 13:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az Anyukádnak mindig is a "kicsi fia" fogsz maradni,akkor is ha elmondod neki és akkor is ha nem. Nagy valószínűséggel már tudják is,szóval akkor ez kb nyilt titok. Gondolja arra,hogy biztosan jól esne nekik,hogy őszinte vagy.
2018. máj. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
De legalább tudod, hogy tudják (legalábbis sejtik) és nem bánnak veled másként. Én nem merem elmondani otthon, mert apám eléggé homofób. Valamelyik nap volt, hogy fb-on beszélgettem egy fiúval és a beszélgetésből egyértelmű lehetett a dolog, én kimentem a szobámból de a laptopot nyitva hagytam és amikor visszamentem, anyum akkor jött ki és szerintem látta, de nem viselkedik velem másként. Ettől független nem merem elmondani.
2018. máj. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

sziasztok,


Csak elmondom az álláspontomat, hátha segít.

40 éves vagyok és van egy fiam és egy lányom. Kicsik még ugyan, de ha nagyobbak lesznek és kiderülne bármelyikük közölné velem (velünk), hogy meleg, tuti, hogy nagyon meglepődnék, de elfogadnám, mert a gyerekem.

Őszinte leszek, nehezen tudnám kezelni, hogy a kisfiam egy fiúval csókolózik a a nappaliban, de nem tudnék és azt hiszem, nem is akarnék tenni ellene.

Az őszinteségét értékelném.

2018. máj. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!