Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen análizgatóval tudnék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen análizgatóval tudnék élvezetet okozni?

Figyelt kérdés

[link]


Egy ilyet vettem de nem okoz semmi élvezetet. Nem tudom vele stimulálni a prosztatám.


Milyet ajánlotok? Nektek mivel sikerült megfelelően ingerelni?


Amúgy sem könnyű nekem. Inkább aktív vagyok de részben azért is mert ha én voltam a passzív a partnereim nem nagyon okoztak élvezetet.


Köszi!



2018. máj. 17. 16:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Megnéztem a linkelt képet. 18 cm - véleményem szerint - sok, és az anyaga (kemény műanyagnak látszik), sem szerencsés. Plusz nem mondanám anatómiailag barátnak a formáját. Igaz, prosztata stimuláláshoz - nyilván - nem a teljes hosszúságát használod. Maga a prosztata fél-teljes mutató ujjhossznyira van. Talán jobb lett volna szilikonból, és kisebb változat, és esetleg távirányítós... Persze nem okoskodásból, meg kioktatásból mondom. Igaz, hasonló cuccok vannak többféle, keményebb anyagú dolgokból, akár fém, vagy tömör üveg is, de véleményem szerint eleinte jobb a rugalmasabb, szilikon változat... azonkívül próbálhatnád az ujjadat (?) De gondolom, majd mások mondanak konkrétabb dolgokat.
2018. máj. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
58%
Az én farkam elég jó anál izgató ha gondolod írj pmet😘❤❤❤
2018. máj. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!