Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogy tudnek kimaszni ebbol a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnek kimaszni ebbol a remenytelen helyzetbol?

Figyelt kérdés
Egy jo eve,az egyik meleg oldalon osszeismerkedtem egy nalam par evvel idosebb 52 eves ferfival.Tobbszor talalkoztunk de par honap utan nekem mar nem kellett,mar nem ereztem iranta semmi vonzodast.O utana is mindig hivogatott,irogatott viberen,ugyhogy talalkozgattam vele tovabbiakban is.Nem volt kedvem vele szilveszterezni sem de azt is kieroszakolta,bele mentem.Iden aztan kezdodtek a nagyobb gondok.Tudni illik,anyagilag eleg jo helyzetben vagyok ezt rola nem mondhato el.Ha a varosban vagyunk eyutt vagy szaunaba megyunk mindig en fizetek.A viberen meg telefonon mindig azt mondta hogy szeret,hianyzok neki,ezt addig tette amig vegul beleszerettem.A sex egyre jobb lett vele,az elejen amennyire nem akartam folytatni vele semmilyen viszonyt most ott tartok h bele szerettem.Iden elkezdtunk jarni az egyik meleg szaunaba es ott tobbszor lebukot ahogy masokkal szexelt,raadasul meg tagadta is mindig,ami nagyobb baj hogy ott dugiba tobbszor cserelt telefonszamot fiatal pasikkal de mindig lebukott.Tobbszor megcsinalta,meguntam es jo parszor mondtam ne talalkozzunk tobbe.Tobbszor kertem ne keressen de mindig vissza konyorogte magat.Kb 2 hettel ezelottig mindig vissza irt ha uzeneteimre de akkor eloszor nem valaszolt a tobb uzenetemre pedig lattam olvasta meg telefonon sem jelentkezet.Ezt eljatszotta most hetfon is,irtam neki keden talalkozunk beszeljuk meg a dolgokat.Talalkoztunk es akkor mondta h nala lakik atmenetileg egy 22 eves srac,hogy nem tudja mi lesz de jelenleg jo a szex vele es egyelore nala marad.Mondtam ok,nincs ezzel semmi bak csak innetol befejztem vele minden kapcsolatot.Hosszason hajtogatta hogy maradjunk meg legalabb baratkent,ezek utan uzentem neki en azt sem szeretnem.Elbucsuztunk es arra kertem meg ne keressen tobbet,de par ora mulva mar megint irogatott.En parkapcsolatban elek,o ezt tudta az elejetol igy soha nem volt szo osszekoltozesrol.A masik,ez a fefi elegge kapos mindenhol,ferfias,kigyurt egy ideal,sokan oda vannak erte.Az van hogy allandoan uj pasikkal ismerkedik,mindig kell neki uj,osszevissza szexel.A problemam ott van hogy en bele szerettem,latom ez egy remenytelen helyzet,nem tudom hogy maszok ki ebbol a 'nem'kapcsolatbol.Terveztunk kulfoldre utazni,fizettem volna az o repjegyet is de mivel jo parszor lemondta az orszagon beluli kozos utazast az utolso percekben,igy megeleglve nem vettem meg a repjegyeket.Most ott tartok hogy mennek vele egy kozos tengeri nyaralasra,de nem tudom mi tevo legyek..Gondolkodok hatha kiabrandulnek belole valahogy,azt szeretnem hamar nem lennek tobbe szerelmes bele.Na jo hosszura sikeredett a levelem.Valaszaitok elore koszonom.
2018. máj. 19. 18:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%

Szia! Annak alapján, amiket leírtál, azt kell mondanom, hogy lépj ki ebből a sehová sem vezető "kapcsolatból", és lépj tovább!

Tudom, a szerelem ilyen őrültségekre is rá vesz, tapasztaltam... Bárhogy is, ez így sosem lesz jó, nem fog megváltozni.

2018. máj. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
Azzal teszed a legjobbat, ha szó szerint kitorlod az életedből. Értsd ez alatt a viberről törlést, a száma letiltását (különben folyamatosan hivogatni fog, ahogyan eddig is tette) és minden más felületrol is. Utána könnyebb a felejtés és nem fogja mergezni az életed. Hiába szereted, be kell látnod hogy ő téged nem, különben nem tenne ilyet. Ő nem tisztel és nem becsül, hanem mással szűri össze a levet folyamatosan. Ahogy elérte hogy belé szeress, hirtelen már nem voltál számára olyan fontos és érdekes
2018. máj. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Na várjunk, te párkapcsolatban élsz?? ("En parkapcsolatban elek,o ezt tudta az elejetol igy soha nem volt szo osszekoltozesrol")

Mert akkor bocsánat, de nem tudlak sajnálni. Akkor menj a pároddal nyaralni.

2018. máj. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%
Ugyanazt gondolom, mint a 3-as..
2018. máj. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszaitok!!

Igen,parkapcsolatban elek de mivel a parom nyugdijas es raer,eleg sokat utazik egyedul,egymaga tervezgeti az utazasait jo elore en meg a szabadsagom leszamitva max 1 honappal elotte tudok tervezgetni,a paromnak meg nagyabol betablazva egesz eve.A szabadsagom viszont altalaban a parommal toltom.Tengerpartra 5 napot tervezgetek ezzel a jo madarralakibe bele szerettem.

2-es Igen,ez faj nekem mert nem tisztel,nem becsul,ez nagyon faj.Mint irtam az utolso 2 hetben 2szer jatszotta ezt el,elovasta viberen az uzeneteim de nem valaszolt,telefonon hivtam azt se vette fel,ezt nem erdemeltem meg ,ezeket mind elmondtam neki is.Maskor lefekves elott kuldozgetett egy "Jo ejszakat" de par napja azt sem teszi,kicsit hideg lett velem szemben pedig az elobb beszeltem vele es beszeltunk a kozos nyaralasrol.Annyire elment a kedvem tole hogy ha talalkoznank is a napokban nem tudnek vele lefekudn,annyire megbantott.Gondolkodok azon,ha esetleg csak vele leszek kettesben nyaralasunk idejen,hatha kiszeretek belole.Folyton csak ra gondolok,aludni sem tudok rendesen meg jo par kilotol megszabadultam a napokban miatta.

2018. máj. 19. 21:00
 6/17 A kérdező kommentje:
A heten ketszer is talalkoztunk,mindketszer mondtam neki hagyjuk abba,fejezzuk be ezt a kapcsolatot mert ez nem jo egyikunknek sem.Azt hajtogatta mindig hogy maradjunk legalabb baratok,persze erdekbol.Neki jol jonn a baratsagom fizessek neki ezt-azt.Nem dicsekvesbol irom,de ha egyutt voltunk anyagilag en mindig megengedhettem magamnak hogy ra is koltsek,szivesen tettem es tennem is ha nem lenne olyan szemetlada velem.O egy nagyon kicsapongo eletet el,egy hete koltozot hozza mint irtam egy 22 eves srac,a draga "baratom"nekem azt mondta h jo a szex vele de kozben ugyanugy keresgel folyamatosan,szexfuggo.
2018. máj. 19. 21:10
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
És ez a párodnak okés? Mármint, hogy mellette más férfiakkal kavarsz?
2018. máj. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
88%
Egyébként abszolut ne vedd sértésnek, de sajnos a melegek nagy része nem túl hűséges. Ha úgy vesszük, te sem vagy az. Én hetero vagy és lány, szóval nincs óriási ralatasom de ezt hallottam. Ahhoz hogy ugy bánjanak veled, neked is tisztességesnek kell lenned, elvégre gondolhatja azt a srác hogy te sem vagy hűség mintaképe, mire fel legyen hozzad az? Persze ő valószínűleg alapból egy csalfa disznó de azért remelem érted mire akarok kilyukadni. Mindenesetre én esélyt sem adnék közös nyaralasnak, de látom hogy te szereted és nem tudsz tőle csak úgy csettintesre megválni. Emberek vagyunk szóval ez természetes.. szenvedünk és hagyjuk magunkat szenvedni azért akit szeretünk :) de muszáj egy kis önbecsülés, méltóság!
2018. máj. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
85%
(Kettes voltam)
2018. máj. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
87%
Lehet csak én nem vágom, de hány éves vagy? Amúgy le kéne zárnod, de tudom, hogy nehéz. Picit magamat látom ebben. A legjobb barátom sok dolgot megtesz amiért már rég nem kéne foglalkoznom vele, de mégis megteszem. Talán mert felelősséget érzek iránta vagy ilyesmi. A lényeg, hogy próbálj elszakadni tőle. Tudatosan, TE! Mert ez ki fog készíteni téged. Az meg nem jó.
2018. máj. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!