Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van értelme esetleg visszacsin...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme esetleg visszacsinálni?

Figyelt kérdés
Tavaly nyáron szakítottam a nálam idősebb társammal, akivel éveket voltunk egyben.Egy másik, szintén idősebb férfi elhódított és nem tudtam ellenállni. A volt társam lelkileg nagyon tönkrement ebbe, mert most is nagyon szeret még, tudom.Viszont az új kapcsolatom nem az, aminek gondoltam, csak a szex jó, az sem mindig, de lelkileg és emberileg nem jó vele,de nem merem megmondani, mert félek, hogy vége lesz és akkor mit csináljak? Emberileg szeretem a volt társam, mellette egyenrangú voltam, szabad ember, most gyerekként kezelt, inkább befolyásolt vagyok.Az új biztos nem hagyna nyugton, ha szakítani akarnék, a régi pedig nem fogadna vissza. Vagy mondjam el neki,mi a helyzet és kérjek még egy esélyt ? Megbántam már a szakítást, de akkor az volt a jó, de mást vártam, nem ezt. Nem vagyok boldog, kérlek, segítsetek ! Köszönöm ! 25 F
2018. máj. 20. 20:00
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm a válaszokat. A volt barátom semmi formában nem szeretne már velem kapcsolatban lenni, elmondta, leírta.Én voltam a hibás, azt hittem arról, akibe tavaly belezúgtam, hogy szuper.Ágyban szuper, egyébként egy önző, megbízhatatlan, elviselhetetlen akarnok.Mindegy,nem szeretnék magam maradni, akkor a mostani mellett kell kitartanom. Csak kibírom...
2018. máj. 22. 11:50
 12/12 anonim ***** válasza:
87%
Inkább maradsz egy szar kapcsolatban mint hogy egyedül lennél? Ez nem egészséges. De a te életed így azt csinálsz amit akarsz.
2018. máj. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!