Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Tényleg probléma lesz később...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg probléma lesz később a sok anális együttlét?

Figyelt kérdés
Kedves párom talált pár cikket proktológusoktól akik kifejtették, hogy a sok anális együttlét miatt a záróizmok kitágulnak és 50 éves korára az ember komoly széklet visszatartási gondokkal fog küszködni, valamint ezt az izmot edzeni se lehet. Szóval szeretném megkérdezni néhány középkorú passzív emberkének a véleményét erről, hogy gyakorlatban, hogy is zajlik ez? Köszönöm szépen

2018. jún. 14. 13:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
A dr. proktológusok biztos tudnak valami olyant, amit én még nem tapasztaltam magamon, pedig több farok járt már a hátsómban, mint ahány templomkilincset fogtam az életemben.
2018. jún. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Béla211 ***** válasza:
100%
A párom 48 éves foleg passzív es nincsen neki ilyen problemaja. Ismerek szinten ket 58 eves passziv meleget az egyik kozuluk igen csak aktiv szexualis eletet elt es el is. Es nincsenek neki szeklet tartasi problémái
2018. jún. 15. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!