Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez normális? Eléggé aggasztó.

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? Eléggé aggasztó.

Figyelt kérdés

A problémám ott kezdődik, hogy alapból egy eléggé stresszes/izgulós srác vagyok illetve soha nem voltam megelégedve magammal (ettől függetlenül sok nőnek bejövök mert szerintük jó testem van meg nem vagyok egy hülyegyerek, jól tanulok, sportolok stb). Na most a problémám ott kezdődik, hogy az összes nővel akivel eddig voltam, minden alkalommal kellemetlenül éreztem magam azért mert a péniszem addig nem állt fel amíg nem értek hozzá.. Nem a nővel volt a baj, hogy nem kívánatos vagy valami mert az összes nagyon jó (formás mell, fenék+szép arc) viszont olyan rosszul érzem magam. Ráadásul olyankor elkezdek stresszelni hogy most mi lesz aztán ha már áll akkor meg hamar elmegyek. Az utóbbi időben peddingeltem 3 lánnyal(ezekb közül csak az utolsónál lett volna szex). Az első amikor orálozott vagy 15percig bírtam, a másodiknál vagy 4percig a harmadiknál félig állt fel és meg ennél is kevesebb ideig tartott. Az utolsónál hozzá tenném, hogy alkoholt fogyasztottam (kicsit többet ittunk) és szex nem is volt mert miután elmentem orál után nem tudtam folytatni..

Tudni kell amúgy rólam, hogy nem vagyok az a könnyen szerelmesedő típus tehát életemben ha egyszer voltam.. és csak olyan kapcsolatom volt amikor semmi érzelem nem volt egyik fél részéről sem. Nyitott lennék a kapcsolatra, de valahogy még nem találtam meg azt a nőt aki "ideális" lenne. Ja és így a végére eltekintve az érzelmi oldaltól, eléggé gátlásos voltam/vagyok a méretem miatt is (16.5/4.5), de ez az utóbbi 2eset annyira rosszul érintett, hogy inkább kerülöm ezeket viszont kívánnám csak parázok, hogy ne sűljek fel. Azért írtam le ilyen sok infót, hogy teljes képet kapjatok a problémámról. Összegezve: ha nővel vagyok nem áll fel egyből csak érintésre és van hogy hamar elmegyek. Mitől lehet ez? Hogy tudnám orvosolni? Van hozzám hasonló srác itt aki már járt így? Előre is köszönöm. 18/F



2016. aug. 14. 11:01
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Egyszerű várj kicsit míg idősebb leszel megoldódik.
2016. aug. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De az idő múlásával mi változhat? Vagyis miért?
2016. aug. 14. 11:14
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
idősebb leszel tapasztaltabb és tudni fogod hogy mit kell csinálni egy nővel, nem fogsz ezen görcsölni.
2016. aug. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ja értem. Hát nem tudom mert amúgy lenne rá igényem.. Köszönöm ment a zöld még jöhetnek
2016. aug. 14. 11:25
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

hasonlón gátlásos vagyok nekem ugyan már gatyában is feláll de amikor levetkőzök lelankadok nekem is kell hogy foglalkozzanak vele

Eddig nem sok csajal voltam én se ha maszturbálok semmi gondom

Kösz hogy leirtad én nem mertem de magamra ismertem

2016. aug. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nő vagyok, de nyugi, nem kell izgulnod. Van akinek kell némi segítség ahhoz hogy álljon, van ilyen. Lényeg, hogyha hozzád érnek akkor működik. Gond akkor lenne ha mondjuk 10 percig is kéne a csajnak "dolgozni" hogy megálljon aminek kell :). A méreted meg szerintem teljesen normális.
2016. aug. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez tipikusan a kezdők stressze. Ahogy mondták, az idő megoldja.


Szoktál maszturbálni?


Próbáld úgy, hogy ne arra menj, hogy letudom és jó napot. Húzd el, amíg tudod. Mikor nővel vagy, akkor szintén. Azt mondtad orál közben 4 perc volt. Mikor érzed, hogy elmennél állítsd le a nőt, és kezd el te nyalni őt. Ha közben beszunnyad, semmi vész kézimunka csodákra képes.


A lényeg, hogy húzd minél tovább az együttléteket.

2016. aug. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem az idő nem oldja meg, csak ha tapasztalat is társul hozzá. De az is lehet, hogy te a férfiak azon csoportjába tartozol, akiknek szüksége van az érzelmekre egy jó szexhez.
2016. aug. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hat ha magamnak csinalom akkor eltudom 15-20percig is huzni sot.. de koszonom a segitseget ment a zold mindenkinek.
2016. aug. 20. 14:05
 10/10 anonim ***** válasza:

Már mindent leírtak amit én is leírtam volna.

Meg tényleg fontos a gyakorlat.

Volt egy barátom akivel az elején ugyanezvolt de idővel minden ment a maga módján.

Ne izgulj rá és minden rendbe lesz.

19/L

2016. aug. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!