Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Komoly kapcsolatot hol a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly kapcsolatot hol a legegyszerűbb keresni?

Figyelt kérdés

Komoly kapcsolat alatt nem hosszútávú szexkapcsolatot értek, hanem testi-lelki "klasszikus" párkapcsolatot.


Planetromeon próbálkoztam egy darabig, ott elég esélytelen az ilyesmi. Itt (tehát gyakorikérdéseken) szintén esélytelen, viszont a legtöbb más netes oldalon vagy akármin sokkal kevesebben vannak, így arányaiban nézve azokon sem egyszerű, főleg, mivel nem fővárosi vagyok.


Tudom, hogy rengeteg ilyesmi kérdés van, de fogalmam sincs, hogy hol keressek korombeli (18 vagyok) fiút hosszútávra? Nektek mi vált be? Élőben, például "melegbárokban" vagy hasonló helyeken mi a helyzet ilyen téren?


2018. jún. 15. 16:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen hely, de az általad említett helyeken is találhatsz komolyat. Gondolj bele hogy te is komoly szándékkal voltál ott. De amit keresel azt nehezebb találni, viszont aki keres az talál is. Ne add fel, előbb utóbb összejön.
2018. jún. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A melegbárokban szerintem nem épp korodbeliekkel találkoznál.:/

Esetleg olyan diszkók, vagy bulik, ami direkt hasonló identitásúaknak van szervezve, vagy ilyesmi... Nem tudom, mennyire gyakori az ilyen.

2018. jún. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Társkeresőkön van rá a legnagyobb esélyed. Ahogy észrevettem a tindert használják a melegek, ha inkább a klasszikus randizást keresik. Romeon is találni mindent, olyat is, aki kapcsolatot keres. Szórakozóhelyeken szerintem eléggé esélytelen az ilyesfajta ismerkedés.

Ami működik még, hogy minél több embert megismersz (főként melegeket vagy olyanokat, akiknek sok meleg ismerőse van) aztán hátha egyszer bemutatnak valakinek. Telibe nagyon nem lehet párt keresni így mondjuk.


22/F

2018. jún. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!