Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek mit kellene tennem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy olyan történetet mesélnék el, lehet hosszú lesz, de jó lenne ha sokan elolvasnátok és értelmest válaszokat kapnék, mert ezt megbeszélni senki mással nincs lehetőségem.


Több éve szerelmes vagyok egy férfiba akivel azóta ezt már párszor megbeszéltem, de még mindig nem tudok kiigazodni rajta. Az egész úgy kezdődött, hogy arra lettem figyelmes, hogy furcsán viselkedik velem főleg ha ketten vagyunk, simogatott megfogta a kezem bámult a szemembe ilyesmi, elején elhúzódtam azt gondoltam ez biztos csak valami poén vagy alapjáraton ilyen személyiség, de később mikor már annyira beleszerettem csak elúsztam az árral és hagytam, hogy ezek megtörténjenek. Elmondtam neki, hogy érzek, de akkor visszalépett és azt válaszolta, hogy ez nem volt komoly meg hogy ő a nőket kedveli, sosem gondolt férfira úgy. Akkor úgy döntöttem, hogy ennek annyi békén hagyom, de egy idő elteltével ezek a dolgok újra elkezdtek megtörténni, elkerülni nem tudom mert egy helyen dolgozunk, szóval maximum csak kerülni tudtam, de ez sem ment sokáig. Később telefonszámot cseréltünk (már nem emlékszem hogyan) azóta körülbelül több ezer üzenet ment el oda vissza, sokszor eldöntöttem, hogy figyelmen kívül hagyom de annyira szeretem, hogy ez sosem sikerült, még most sem. Néhány hete úgy döntött, hogy találkozunk kell személyesen és beszélnünk: Sokszor elmondtam neki, hogy barátja nem akarok lenni én őt akarom teljesen. burkoltan az volt a válasza, hogy ő ezt nem tudná a felvállalni és beiktatni a mindennapjaiba, összebújás és egy kis simogatáson kívül nem történt közöttünk semmi, azt mondta ez még rendben van de tovább nem tudna menni, ennek ellenére mindig utalt az ellenkezőjére. azt mondtam neki, hogy ha így érzel és nem lennél boldog akkor hagyjuk az egészet, mert én azt szeretném ha boldog lenne, és készen állok őt elengedni mivel nincs más választásom, de ennek ellenére újabb találkozó esett szóba. Szerintetek mit kellene tennem? Vagy lehetséges, hogy érzelmileg zsarolt személlyé váltam? Nagyon el vagyok keseredve :/ a válaszokat köszönöm előre is 24F



2018. jún. 21. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Nem úgy tűnik, mintha fel merné vállalni önmagát és az érzéseit irántad. Én hagynám a fenébe.
2018. jún. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem irigylésre méltó helyzet. Sajnálom! :(

Nehéz ebből kimászni. Tudom, nehéz szituáció, de tudsz rajta változtatni!

Én a helyedben a következő találkozásnál már őszintén, határozottan lépnék fel a helyedben. Ezt meg kell tenned, akkoris, ha érzelmileg nehéz. A jövőd függ ettől és az, hogy ne pazarolj el további éveket egy haszontalan emberre!

Szóval: csapj az asztalra és ismertsd fel a játékszabályokat. Mindenképp választásra kell bírnod, majd utána faképnél hagyni.

Mondd neki, hogy te mindenben támogatnád őt, mert SZERELMES VAGY és te már évek SZENVEDSZ TŐLE. DE HA Ő IS SZENVED, VAGY ha ő is szeret(ne) téged, akkor ketten képesek lennétek ezt a helyzetet legyőzni! De ha nem gondolja komolyan, akkor ne játszadozzon veled tovább, mert ez egyáltalán nem fair veled szemben.

Én komolyan ezt elmondanám vagy ha nem megy, leírnám egy papírra, elolvastatnám vele és ha hezitál faképnél hagynám.

Amit én gondolok erről: ha az érzelmei erősebbek, látja ezt a határozottságot és érzi a hurkot a nyakában, akkor ebben a helyzetben mindenképp döntést hozna. Ha nem most, akkor napokon belül.

S itt jössz te a képbe. Ha nem lép semmit, akkor ezt el kell fogadnod és fel kell dolgoznod. Ne pazarold az életedet egy olyan emberre, akiért te már mindent megtettél, de nem képes fel vállalni önmagát és nem tudja, hogy mit akar, mert ezzel te nem leszel előrébb. A többi meg már az ő gondja.

Az én fejemmel gondolkozva: Ha valaki nekem ilyen őszintén kiterítené a játékszabályokat, mindenképp döntenék.

2018. jún. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2-es, hát köszönöm hogy időt szántál rám és biztos vagyok benne, hogy segített a tanácsod, amikor megkértem a kedves olvasókat, hogy értelmes választ szeretnék valami ilyesmire számítottam :) zöldpacsi
2018. jún. 21. 20:37
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarok hosszan írni, röviden az a lényeg, hogy ez így nem állapot.

Adhatsz a dolognak még 1 esélyt, 1 próbát vagy nevezzük akárminek, megpróbálhatsz rámenősebb lenni, de az a lényeg, hogy meg kell húznod a határokat, és ha ő nem tud, akkor neked kell dönteni.

Ha pedig nem, akkor nem.

Nem írtad, de ha jól vettem ki, ő idősebb, amitől különösen reménytelennek tűnik.


Szerintem a te szempontodból egy elég megalázó helyzet, ő kezdeményez, fenntart veled egyfajta kapcsolatot, de még annyi sincs benne, hogy nyíltan megbeszéljétek, csak burkolgat itt össze vissza.

Nem tudom mennyi idős, de aki több év alatt nem tud ennyit előrelépni, hogy legalább megbeszéljétek rendesen, attól nem tudom mit vársz, hogy fog majd megváltozni. (nem fog)

Szóval szerintem reménytelen.

Még akkor is, ha reménytelenül szereted (tudom milyen az), jobb annyiban hagyni, mert pár év múlva nagyon fog fájni, ha ráébredsz mennyi időt és lehetőséget vesztegettél el rá.

2018. jún. 22. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én válaszút elé állítanám. Legközelebb bújik hozzád, kérdezd meg tőle, hogy mit akar. Mondd el neki az érzéseidet, és azt, hogyha simogat, megfogja a kezed, bámul a szemedbe, az neked rossz, ha semmi nincs utána. Jobb szeretnéd, ha nem bújna hozzád.

Erre, ha elég értelmes, biztos fog lépni valamit. Utána a hogyan tovább, biztos, hogy könnyebb lesz mindkettőtök számára.

2018. jún. 22. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
3-as igen próbáltam rámenősebb lenni nálam ez annyit takar hogy érintés. Hát nem vagyok az a vad bevállalós ember, inkább visszahúzódó szóval nem is tudom milyen konkrétan a rámenősség. Mindenképp nekem kell döntenem, ő az mondta tegnap hogy a döntés az övé és ez részben igaz de ha eddig nem döntött mire várjak? több éve nem jutottunk előbbre, szóval be kell látnom hogy gyakorlatilag ez halálra van ítélve... ha összejött volna akkor megérte ráz az időt pazarolni de nagyon csekély az esélye... és igen ő az idősebb ...
2018. jún. 22. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!