Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért nem tudok rendesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok rendesen elélvezni?

Figyelt kérdés

Az a lényeg hogy mikor elmegyek csak csöpögök, nem spriccel csak lassan jön. A mennyiséggel bibcs baj, szerintem az normális... A partnerem is teljesen felizgat, de én nem tudom szemközt lőni mert csak folydogál belőlem az anyag...

Valami ötlet? Vagy tudja valaki mi bajom lehet?

Előre is köszi!



2018. jún. 26. 15:04
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nincs olyan húdenagy farka, erre nem tudom fogni (18cm). Mit értesz fék alatt? A fitymát?
2018. jún. 27. 19:37
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy masszázs volt amit egy haver csinált. Úgy spricceltem először...
2018. jún. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én nem tudom miért olyan bonyolult ez, már volt róla vagy 1000 kérdés, van akinek spriccel van akinek csak folyik, hacsak nem spriccelt korábban és változott ez meg, akkor szimplán ez az adottságod, nincs mit tenni, nincs rá technika.

Hacsak nem valami extrém szexuális élmény, aminek hatására, de akkor sem lesz rendszeres, engedd ezt el.

2018. júl. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!