Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lefeküdtem a fönökömmel? Most...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem a fönökömmel? Most mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Költözés miatt nem régen kényszerültek munka hely váltásra mivel nem tudtam meg oldani az ingázást.

Egy informatikai cégnél dolgozom kb két hónapja mint szoftver fejlesztő.

Az új fönököm egy 32 éves pasi aki első ránézésre 10 évet simán le tagadhatna.

Iszonyat dögös és jó fej.

Kb a számomra tökéletes pasi megszemélyesítője és hát meleg szerencsémre bár tudom hogy nem igazán lehet semmi sem köztünk.


Tegnap céges bulik volt.Nálunk a céges buli igazból úgy néz ki hogy addig piálunk amíg bírjuk.

Amióta a cégnél vagyok csak fönökőm az akivel a sziá-nál több szót beszéltem így egész este vele voltam.

Iszogatunk meg lelkiztünk.

Totál padlón volt mivel nagyon úgy néz ki hogy a 5 éves kapcsolata eléggé a végéhez közeledik amire úgy néz ki én is rá tettem egy lapáttal tegnap.


Tegnap rengeteget ittunk bár én nem bírom a piát mint kiderült ő se.Viszont anyit nem ittam sajnos hogy ne emlékeznek rá mitőrtént.


Mivel a nagyon részeg volt így gondoltam vissza kísérem az irodájába a kanapéról had feküdjön le (ez volt a lég rosszabb gondolat ami eszembe jutott)


Miután be mentem vele az irodájába. Nem is akartam vele ott maradni miután le fektetem a kanapéra de olyan édesen kért nem volt szívem otthagyni.

Le húzott maga mellé akanapéra.kb úgy tíz percig teljes csend volt köztünk és nem igazán történt semmi.

Utána egyszer csak így ki nyögte hogy köszöni és lesmárolt.

Ha józan lettem volna tuti nem hagyom de most nem tettem semmit csak hagytam hogy még történjen.

Minden olyan rohadt gyorsan történt nem volt időm ellenkezni meg hát nem is nagyon akartam

Bár szégyenlem de ugyan anyira akartam mint ő.


Ma reggel iszonyatosan szégyeltem magam nem csak azért mert otthagytam egyetlen egy szó nélkül de az egész miatt.



Nem tudom mit kellene most tennem? Beszéljek vele vagy hagyjam a fenébe ?

Igazából szeretnék magyarázatot kapnni hogy ez most mi a franc volt.

Arra is kíváncsi vagyok hogy ennyi vagy lesz e még folytatás?

De nem akarok szerető lenni sőt az se akarok lenni aki szét csesz egy kapcsolatot még ha az már a vége felé jár is.


Szerintetek ?


2018. aug. 29. 21:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem én kivárnék. Tegye meg Ő az első lépést ahogy az éjjel. Aztán majd meglátod.
2018. aug. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
49%
Forgasd ezt többet: [link]
2018. aug. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem is várj, amíg ő lép. Plusz arra is van egy kis esély, hogy tényleg nagyon kiütötte magát és nem emlékszik semmire. Ha szeretőt próbál csinálni belőled, én a helyedben bevallanám a párjának. Tudom, ezzel nem leszek túl népszerű. :)
2018. aug. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Meg próbálom meg várni amíg ő lép.Tényleg nem tudom mit kéne tennem.Tegnap este óta nem igazán beszéltem vele.

Félek hogy ezzel oda a jó kapcsolatnak ami köztünk volt .😰

2018. aug. 29. 22:08
 5/17 A kérdező kommentje:
#kedves négyes nem tudom miért is keresgélsz a homoszexuális kategóriában ha ennyire homofób vagy.
2018. aug. 29. 22:10
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
#8 mert akkor az ki aki olyat kivan hogy legyen aidses meg dogoljon meg? Egy szent angyal?
2018. aug. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
18%

nekem sem világos,hogy te dugtad meg őt,vagy ő dugott meg téged?

ha te dugtad meg,akkor legközelebb dicsérd meg,hogy nem gondoltad volna,hogy milyen finom kis se-gge van,vagy valami ilyesmi.

ha te lettél megdugva,akkor passz,ebbe nem tudom elképzelni magam,de gondolom olyasmi akkor a szitu mint amikor az ember felszed egy nem olyan jó csajt a diszkóban,megdugja aztán szevasz.

2018. aug. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
9%

# 9/10

Nem ,nem egy szent angyal. De kettest is nullára pontoztátok, pedig valóban csapnivaló a szépfiúcska helyesírása meg a kérdés se tiszta.

Aki itt beszól mindjárt törlik. Hetero témában simán maradhat. Itt nagyon figyelnek modi bácsik. Na ez a kettős mérce látod.

2018. aug. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
72%

piás céges buli kedden munkanapon? érdekes

emlékszik ő rá? mert ha nem - és senki más nem tud róla - akkor "elvileg" meg sem történt....

2018. aug. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
72%
fizetésemelést kérni
2018. aug. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!