Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyi az esélye, hogy ő is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye, hogy ő is meleg? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Meleg vagyok, de egyelőre nem merem felvállalni. Senki se tudja rólam. És soha nem voltam még fiúval. Most jött egy új fiú az osztályunkba. Első látásra nagyon megtetszett. Sajnos nem tudom megállapítani senkiről, hogy meleg-e, de róla valahogy első pillantásra ilyen gondolatom támadt. Felajánlottam, hogy üljön mellém. Padtársak lettünk.

Az eltelt hét alatt egész jól összebarátkoztunk. Leckeírás ürügyén ő is feljött már hozzám, és én is voltam nála. De semmi nem történt, még erotikus téma sem merült szóba. Mégis, sok kis apró jelet vélek látni, hogy esetleg ő is meleg. Nagyon lányos kinézetű fiú. Rózsaszínű és sárga pólókat visel. Az öltözködése is olyan lányos. Egyik nap pl. rózsaszínű nadrágban volt. Zokni is volt már rajta rózsaszínű. A tesi öltözőben is szomszédok vagyunk, eddig csak piros vagy sárga alsónadrágokat viselt. Egyszer láttam, hogy elég furcsán domborodik az alsógatyája. Mikor beszélgetünk sokszor rám mosolyog, a szemembe néz. Nem tudom, ő sejti-e rólam, vagy sejti-e, hogy tetszik nekem, de más fiúkra nem mosolyog az osztályban, csak rám. Sokszor csak nézünk egymás szemébe sokáig és mosolygunk. Ez előfordult már a tesi öltözőben is, mikor épp alsónadrágban voltunk. Annyi történt még, hogy az egyik órán a pad alatt véletlenül összeért a lábunk. Ő pedig nem húzta el a magáét, és úgy ültünk kicsöngetésig. Következő órán már direkt hozzáérintettem a lábam az övéhez. Akkor sem húzta el a magáét. Sőt úgy éreztem, mintha ő is direkt érintené a lábát az enyémhez.

Ennyi történt egy hét alatt. Ezek alapján mennyi az esélyem, hogy meleg? Hogy deríthetném ki róla? Hogy próbáljak közeledni hozzá? Nem szeretnék felsülni. Azt semmiképp sem akarom, hogy nyíltan megpróbálkozom, és aztán kiderüljön, hogy mégsem a fiúkhoz vonzódik. Akkor inkább nem teszek semmit.



2018. szept. 9. 21:45
1 2
 11/15 anonim válasza:
100%

Szerintem is megér egy próbát.

Sok sikert!


Aztán majd írj, hogy mi lett. ;)

2018. szept. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
93%
Szia kérdező! Hogy alakultak így októberre a rózsaszín dolgaitok? :)
2018. okt. 15. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! Már 4 hónapja, hogy írtad kérdésed! Hogyan alakultak a dolgok? ha ide kínos, levélben is írhatsz!Köszönöm!
2019. jan. 9. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
.
2019. jan. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Mostanra már biztos van valami hír, el árulod?
2019. aug. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!