Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » 46 évesen ciki, hogy meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

46 évesen ciki, hogy meleg téren kezdő vagyok?

Figyelt kérdés

Bi vagyok, homo túlsúly az orientációmban. Heteró életet éltem már nagyon sokat. Orvosi fétis szerepjátékot fiúkkal is sokat. Le is pippantottak már, de nem járt bennem farok és az enyém sem járt fiúpopóban. Igazából nem is tudok az ilyen aktív/passzív kérdésre sem válaszolni senkinek, mert mindegyiket kipróbálnám. De csak kipróbálNÁM.

Nagyon gáz ez amúgy szerintetek? Ráadásul ha valaki még centiadatot is bekérdez, pláne kényelmetlen, mert elég kicsi és sosem centiztem még le.



2018. okt. 6. 18:40
 1/10 anonim ***** válasza:
5%
Muti képet róla. 20/f
2018. okt. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2%
Ez tiszta szégyen.
2018. okt. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Nem ciki. Vannak rajtad kívül is sokan, akik 40 év felett ébrednek rá, hogy érdekli őket a nőkön kívül más is a szexualitás világában.
2018. okt. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Engem is érdekelhetsz... 26/f/bi/passzív. Ha gondolod írj :)
2018. okt. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
A nemi életed rád és a partneredre/partnereidre tartozik. Mint ahogyan az is, hogy hogyan éled, vagy nem éled a nemi életed. Ebből fakadóan pedig lényegtelen hány éves vagy mit és hogyan csinálsz, ameddig a másik fél önszántából van veled, és élvezi, amit együtt csináltok.
2018. okt. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%

Ne aggódj.... ennyi vagy ez van, ilyen az élet.

Ha szeretnél beszegetni írj rám.

2018. okt. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
nem ciki,én is 40 után kezdtem
2018. okt. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Lacás1976 ***** válasza:
100%
Nyugi sokan későn jönnek rá mi a helyzet velük valójában. Társkeresőkön is ban sok idősebb kezdő :) Én is ismerek srácot akinek már felesége volt mikor rájött. A mai fiatalok előbb ismerik fel magukat a net miatt ami a mi kamasz korunkban még nem volt. Én 42 vagyok full meleg. Ismerkedj és tapasztalj meg mindent ami kicsit is érdekel,akkor fogod tudni mi jön be, és hova sorold magad. Persze a védekezésre figyelj oda. Ha bármi érdekel irhatsz privátba is segítek neked.
2018. okt. 16. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ne aggódj. Én 58 évesen vesztettem el a szüzességemet ÚGY!

Addig csak pippantás volt oda-vissza!

2018. okt. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj a koroddal ne aggódj nem igazán a kor számít kinek a fiatalabb kinek az időssebb jön be nálam nem kor függő. 40+(bi pasi)
2019. márc. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!