Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti is kaptatok otthon azért,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is kaptatok otthon azért, mert melegek vagytok?

Figyelt kérdés
A telefonom olyan márkájú mint apunak, és azt vette fel, pont akkor jött a barátomtól viberen üzenet, ami gyanús lett neki, és visszanézte a beszélgetésünket. Én bent néztem a tv-t a szobámban, bejött és nekem rontott, és úgy megvert, hogy a szemöldököm is tiszta seb, meg közben kiabálta, hogy k..... vagyok, meg hogy férfiak b..... seggbe. Ilyen nem volt az üzenetben, és én nem élek kicsapongó életet attól, hogy meleg vagyok. Nem ütöttem vissza, meg váratlanul ért. Azóta hozzám sem szól, anyám is azt mondja hogy miért vagyok ilyen, csalódott de majd apád is megbékül. Valamelyik nap anyu szólt, hogy kész az ebéd akkor azt mondta, hogy a b... nem ehet az asztalnál. Titeket is bántottak érte? Hogy kezeltétek az ilyet?
2018. nov. 1. 11:37
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
95%

#11es es #13as valaszolo


Hidd el, ez nem ezen mulik. Ez nem neveles kerdese.


En anyummal elek meg a parjaval, de ok szerencsere elegge konnyen elfogadtak es soha nem bantottak erte, szavvakal sem.

Mindig tamogattak.


Hany eves vagy? Azt javaslom, hogy koltozz el, amikor csak tudsz.

2018. nov. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok, még egyetemre járok. El sem tudom képzelni milyen lehet, ha ezért nem bántanak, mindig óvatos voltam de csak lebuktam. Apám szerint az sem ér semmit hogy okos vagyok, mert akkor is csak ilyen vagyok. Meg sem hallgatja, hogy én eddig mindig kapcsolatban voltam, két barátom volt. Mert hányni tudna tőlem, és azt mondta hogy örüljek, hogy csak ennyit kaptam. Barátom szüleihez is átment, és beléjük kötött, hogy milyen emberek akik engedik a b....ást. A szülei próbálták meggyőzni, hogy erről nem tehetünk de nem ment nekik. Ma meg otthon sírt, hogy milyen kár értem, mert helyes fiú vagyok, de b... akarok lenni. És hiába mondom, hogy ilyen vagyok nem érdekli.
2018. nov. 1. 18:59
 13/30 anonim ***** válasza:
97%

Én feltennék neki egy kérdést, hogy amíg nem tudta rólad hogy meleg vagy, addig miért viselkedett veled úgy ahogy?

Furcsállom az olyan embereket, akik képesek eldobni egy ember összes sikerét és érdemét, csak azért mert az adott emberről kiderül, hogy meleg. Nem értem, nem ugyanolyan ember mint előtte volt?

Az emberek néha olyan logikátlanok...

2018. nov. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
97%
En is 19 eves vagyok, en ebbol a szempontbol szerencses vagyok, anyukam meg apukam is teljesen elfogado volt, semmi sem valtozott, orultek, hogy elmondtam, en is felszabadultabb voltam, mert a legjobb barataim is tudjak. Nagyon sajnalom, hogy apukaddal ez a helyzet. Biztos kedves, joszandeku fiu lehetsz, de a legfontossabb, hogy ez meg mindig te vagy!!! Nem apa az olyan, aki nem akarja, hogy a gyermeke boldog legyen, fel sem fogja, hogy mekkora fajdalmat okoz neked, semmi empatia nincs benne. Remelem, azert ez majd valtozni fog!!
2018. nov. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
Azt mondaná, hogy inkább lennék alkoholista, meg munkakerülő csak a nőket szeretném. Mert hiába tanulok, semmit nem fog érni, mert a férfiakat szeretem. Amíg nem tudta addig nem volt ilyen gond, mert nem látszódik rajtam.
2018. nov. 1. 20:27
 16/30 anonim ***** válasza:
96%
Érdemes lenne felkeresni egy pszichológust. Talán egy szakember tudna apádba némi empátiát, de minimum valami kis elfogadást tölteni, és szakmai oldalról elmagyarázni neki a homoszexualitást.
2018. nov. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
Nem érdekli semmi még a barátom anyja is beszélni akart vele erről, ők örülnek hogy a fiúknak van egy rendes barátja. Akart rá hatni de nem lehet, mert önfejű. Anyát is hergeli, hogy ő nem értheti milyen csalódás ez egy apának, hogy a fia más fiúk f..... sz....,. És hiába akarom az érzéseimet elmondani, azt mondja, hogy inkább hallgassak. Nagyon rossz, hogy ezt csinálja velem, mert a barátommal nem viselkednek így.
2018. nov. 1. 20:39
 18/30 anonim ***** válasza:
94%
Költözz el. Ha meg mégegyszer meg akar verni akkor üss viasza neki és verd el alaposan. Akkor legalább nem mondja rád hogy kislány vagy.
2018. nov. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenkinek ilyen gyetvák a szülei, mint a tiéd. De sajnos előfordul, ismerkedtem már olyan német sráccal is, akit a szülei 16 évesen kidobtak otthonról, mert megtudták, hogy meleg. Sajnos ennek csak az a megoldása, ha el fogsz költözni otthonról és megszakítod velük a kapcsolatot, mert sosem fogják elfogadni a dolgot.
2018. nov. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

13-as 19:51 vagyok.

És miért ne érne semmit az hogy tanulsz, azért mert meleg vagy? Mi apádnak erre a logikus érvekkel alátámasztott válasza?

Lehet picit támadó vagyok hogy logikát várok el tőle, de az ilyen logikátlanságok elképesztenek. Attól még hogy meleg vagy, még viheted bármire az életben. Attól még hogy férfiakkal bújsz ágyba, még ugyanúgy lehetsz szorgos, okos és ügyes.

Az apád pedig egy elég logikátlan ember.

Nem tudom mennyire vagy önálló,de lehetőségeid szerint mihamarabb költözz el. Ja, és mondd meg apádnak, hogy attól még hogy meleg vagy még ugyanaz az ember maradsz akit eddig megismert. Ugyanaz az okos és szorgos ember maradsz aki eddig voltál, akkor is ha apád veled van, akkor is ha ellened.


Vagy nem tudom, lehet csak én vagyok ennyire lázadó és önálló típus, ne vegyétek le a fejemet.

2018. nov. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!