Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti is kaptatok otthon azért,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is kaptatok otthon azért, mert melegek vagytok?

Figyelt kérdés
A telefonom olyan márkájú mint apunak, és azt vette fel, pont akkor jött a barátomtól viberen üzenet, ami gyanús lett neki, és visszanézte a beszélgetésünket. Én bent néztem a tv-t a szobámban, bejött és nekem rontott, és úgy megvert, hogy a szemöldököm is tiszta seb, meg közben kiabálta, hogy k..... vagyok, meg hogy férfiak b..... seggbe. Ilyen nem volt az üzenetben, és én nem élek kicsapongó életet attól, hogy meleg vagyok. Nem ütöttem vissza, meg váratlanul ért. Azóta hozzám sem szól, anyám is azt mondja hogy miért vagyok ilyen, csalódott de majd apád is megbékül. Valamelyik nap anyu szólt, hogy kész az ebéd akkor azt mondta, hogy a b... nem ehet az asztalnál. Titeket is bántottak érte? Hogy kezeltétek az ilyet?
2018. nov. 1. 11:37
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
98%
Na, az ilyet azonnal fel kell jelenteni. Ez nem apa, hanem egy közönséges féreg.
2018. nov. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
93%

Szia!

Bár én heteroszexualiás nő vagyok, de átérzem, hogy mekkora fájdalom játszódhat most le benned! Nagyon sajnálom, hogy bántanak a szüleid, ezt senkinek nem lenne szabad átélnie. Hiszen a nemi hovatartozás nem választás kérdése.

Fontos, hogy tudd, te nem vagy rossz ember! Nem ez a normális, egészséges reakció egy szülőtől. El kéne fogadniuk, és ugyanúgy szeretni mint eddig.

Remélem idővel megenyhülnek az irányodba!

2018. nov. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
93%
Bár én biszexuális vagyok és nem tudja senki sem, nagyon sajnálom azt, ami veled történt... Főleg az, hogy ilyen undorító jelzőkkel illet és hogy nem ehetsz az asztalnál.. hát az ilyen szűklátókörű gyökereknek, mint az apád nem szabadna ott enniük. Egyébként meg úgy viselkednek mintha te tehetnél róla vagy mintha a te döntésed lett volna, miközben pedig csak a természet hozta így ezt. Remélem majd később jobb lesz, sok sikert
2018. nov. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
96%

Sajnálom!

Hetero vagyok és nő, de fel nem foghatom, mi baja van az embereknek a homoszexualitással.

Éppen úgy, mint a bőrszín, a vallás, vagy egyéb nézetek miatti megkülönböztetés szerintem alapvető ostobaság

Nem attól lesz valaki jó ember, vagy rossz, hogy milyen a bőrszíne, melyik nemhez vonzódik, vagy milyen istent tisztel.

Apád nem való apának. Csak egy aljas, sötét féreg.

2018. nov. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint csak én vagyok ilyen szerencsétlen, le kellett volna jelszavaznom a telefonom. Még lehet a rendőrök is az ő oldalán állnának, mert apám mindenkivel jóban van, plusz akkor még többet kapnék. Mert én vagyok a család szégyene, meg azzal sérteget, hogy nem vagyok férfi, meg beteg vagyok nőnek érzem magamat. Holott erről szó sincs, nem vagyok nőies, meg nem akarok nő lenni.
2018. nov. 1. 12:59
 6/30 anonim ***** válasza:
98%
Apád egy patkány, egy mocskos szemétláda. Az ilyenben semmi emberség, semmi humánum nincsen. Mélységesen megvetem az ilyen hozzáállást, és a civilizált társadalomból kivetendőnek tartom. Sajnálom, hogy ezt át kellett, és kell élned. Én javasolni nem tud közhelyeken kívül semmit. Költözz el, és szakíts meg minden kapcsolatot ezzel az ősemberrel.
2018. nov. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
94%

2-es vagyok, ha ilyen fenyegető a helyzet, akkor kapcsolj túlélő módba!

Ha gondolod szívesen segítek kitalálni vmit!

2018. nov. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
87%
Feljelentés
2018. nov. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
97%

Nem találok szavakat...


Nekem van két fiam, de soha nem tudnám bántani őket, ha úgy alakulna, hogy a saját nemükhöz vonzódnak, ez az ő dolguk...

Lehet azért gondolom így mert magam is Biszexuális vagyok!


De ez mindenkinek a magánügye, hogy kivel mit csinál!, szerintem...

2018. nov. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
9. Azt magától találta ki, amúgy jól gondolja. Én is utáltam, hogy ilyen vagyok, néha azt érzem, hogy megérdemlem ezt az egészet. Ezelőtt nem bántott, egyszer vágott pofon régen. Azt mondja, hogy sajnos nem tudott megnevelni, meg keveset is kaptam. És megértem hogy szégyellnek de nem tudok mit csinálni magammal, de mikor kislánynak hív, meg beszólogat az nagyon rossz. Meg sem merek szólalni otthon mert már beszól.
2018. nov. 1. 14:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!