Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti is kaptatok otthon azért,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is kaptatok otthon azért, mert melegek vagytok?

Figyelt kérdés
A telefonom olyan márkájú mint apunak, és azt vette fel, pont akkor jött a barátomtól viberen üzenet, ami gyanús lett neki, és visszanézte a beszélgetésünket. Én bent néztem a tv-t a szobámban, bejött és nekem rontott, és úgy megvert, hogy a szemöldököm is tiszta seb, meg közben kiabálta, hogy k..... vagyok, meg hogy férfiak b..... seggbe. Ilyen nem volt az üzenetben, és én nem élek kicsapongó életet attól, hogy meleg vagyok. Nem ütöttem vissza, meg váratlanul ért. Azóta hozzám sem szól, anyám is azt mondja hogy miért vagyok ilyen, csalódott de majd apád is megbékül. Valamelyik nap anyu szólt, hogy kész az ebéd akkor azt mondta, hogy a b... nem ehet az asztalnál. Titeket is bántottak érte? Hogy kezeltétek az ilyet?
2018. nov. 1. 11:37
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Az, hogy én egy nagy csalódás vagyok neki, és hiába tanulok. Tegnap azt csinálta, hogy elkezdte olvasni nekem, hogy mennyi nő elvetetné a gyerekét ha előre tudná, hogy homoszexuális lesz, nagyon rosszul esett, és mondja, hogy ugye, hogy neki van igaza. Ki az aki ilyen gyereket szeretne. Nagyot csalódtam benne, meg anyában is mert kicsit sem szeretnek engem. A barátom szülei hallgatnak csak meg, mondták hogyha nem bírom költözzek hozzájuk, mert apám veszedelmes ember.
2018. nov. 2. 10:34
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen megértőek, és kedvesek a barátod szülei, akkor én azt javaslom, mindenképpen élj a lehetőséggel, és ha teheted, akkor költözz hozzájuk.
2018. nov. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
Helyedben elnek a lehetoseggel... Ez igy nem elet
2018. nov. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen költözz el ha van rá lehetőséged.
2018. nov. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

13-as 19:51 vagyok.


Akkor te pedig olvasd fel a híres meleg feltalálók neveit, hogy melegek voltak és milyen sokra vitték.

És mondd meg neki, hogy sok nő pedig azért vetetné el a gyerekét ha előre tudná hogy meleg lesz, mert féltik hogy az olyan vadállatok mint az apád folyamatosan csak bántanák őt.


Szerintem mindenképp költözz a barátodhoz. Én is azt tettem, sokkal jobb lett minden. Pedig még nálad is fiatalabb vagyok, sokkal.

2018. nov. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Nem tudom még abban bízom, hogy anyának van egy húga, és neki elmondom, nincs gyereke, és mindig úgy szeretett mintha a fia lennék. Apuval nem lehet beszélni, mert egy meleg bármit elér az neki semmi. És már nem akarok vele kibékülni,mert amit csinál velem azt nem érdemlem meg. Meg tudna ölni ahogy rám néz úgy utál. Amikor sírt kiakartam békülni vele, de azt mondta, hogy nem akarja, hogy hozzáérjen egy b...nak a keze. És a legszomorúbb, hogy eddig azt gondoltam, hogy normális a családom.
2018. nov. 2. 14:37
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
Remélem azóta megoldódott a problémád.
2019. júl. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%
Jo eg! Mi lett veled azota? Nagyon durva,remelem sinen vagy mar,semmi baj a melegekkel,sose hagyd magad megalazni!
2019. aug. 18. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem kb 13 évesen derült ki hogy anyum megtudta hogy meleg vagyok 3 napig nem adott enni és meg is vert egy bézból ütővel és majdnem meghaltam annyira megvert de szerencsére apám és anyám elvált és most apám egy másik kedves férfival van és igen apum bi.
2019. aug. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos, a kérdező törölte magát!


Kedves kérdező! Ha más néven még figyeled a válaszokat, lécci írj, hogy mi lett a megoldás...? Kérlek! Ne hagyj bennünket aggódni!

2019. okt. 6. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!