Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan győzzem le a kettős...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzzem le a kettős érzéseimet egy férfival kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nagyon jó vele, meg tudom, hogy szeret, én is szeretem. De nem tudok szabadulni a belső önutálattól, hogy fiúval vagyok. Jó vele együtt lenni, de mégis néha azt érzem, hogy miatta lettem b..i, és akkor mindennel megsértem, de szeretem is. És a legrosszabb, hogy megérti, és megmagyarázza miért viselkedek így, össze sem tudok vele veszni.
2018. nov. 28. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Nem miatta lettél homokos! Így születtél (csak egy darabig nem tudtál róla)! Inkább köszönd meg neki, hogy általa világosultál fel.
2018. nov. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 he84 ***** válasza:
96%
Az a baj kérdező, hogy nem fogadtad el teljesen a saját szexuális beállítottságodat. Fogadd el magaf így, ahogy vagy, nem ciki, nem bűn, ne félj ettől és másoktól se félj. Én biszexuális nő vagyok, évek óta tudom magamról és teljesen elfogadtam. Az meg elég nagy butaság, hogy a szerelmed miatt kezdtél vonzódni a férfiakhoz,... Nem mások hozzák ki belőlünk, hanem bennünk van. Az a lényeg, hogy te szereted őt, ő is téged, akkor meg? Más ne érdekeljen ez ügyben.
2018. nov. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 he84 ***** válasza:
96%
És pont hogy inkább ő általa jöttél rá, derült ki, hogy a férfiakhoz vonzódsz inkább. Én is úgy tudtam meg, hogy biszexuális vagyok, hogy voltam már nővel is egyszer anno, még ha nem is volt komoly a dolog és nem tartott sokáig. Ráadásul egyoldalú szerelem volt részemről.
2018. nov. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem fogadod el saját magad akkor el fogod üldözni Öt magad mellől. Őt okolod valamiért amiért senki sem tehető felelőssé. Nem tett senki meleggé. Ha nem ő, akkor más hozta volna elő belőled a mélyen ott lévő érzéseket. Csak nem biztos, hogy az a más is ilyen megértő lenne veled. Becsüld meg ha valaki szeret, mert ez nagyon ritka kincs manapság (nem csak a melegek, hanem úgy általánosságban minden ember közt).
2018. nov. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!