Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiúk ahol a piszoárok között...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ahol a piszoárok között nincs elválasztó fal szoktatok oldalra pillantani? Tudtok úgy is pisilni ha melléd áll valaki?

Figyelt kérdés
Engem zavar ha mellém áll valaki, de nem bírom ki ne pillantsak od egy pillanatra milyen van neki. Más is van így ezzel?

2018. dec. 2. 11:25
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
95%
Nem sziktam oldalra nézni és nem vagyok szégyenlős, ha meg valaki az enyémet akarja nézni hát nézze.
2018. dec. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:
84%

Hát én kibírom, hogy ne pillantsak oda, ugyanis nem érdekelnek a farkak. Engem a szépen ívelő formás fenekek, combok, vádlik izgatnak fel nagyon, ahhoz meg nem szükséges vécéjelenet...


Rettenetesen irritál, ha mellém állnak, de az utóbbi időben már megtanultam úgy is pisilni, ezt könnyíti, hogy sokszor majd behugyozok, mire a vécéhez érek.

2018. dec. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 anonim ***** válasza:
94%
Sz*rni is tudnék úgy, hogy mellettem van valaki.
2018. dec. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim ***** válasza:
95%
Úgy szoktam odapillantani, hogy az ne legyen feltűnő. Általában meg szoktam nézni a másik farkát és olyan is volt már, hogy észrevettem, a másik is pillantást vetett az én farkamra.
2018. dec. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
30%
Én is oda pillantok a mellettem lévőre, és ha ő is megnézi az enyém, nem zavar különösen. Azokon a szégyenlős hapsikon, meg jókat szoktam mosolyogni, aki a fülkébe megy és ott pisál ! A szerencsétlen annyira röstelli a kis farkát, hogy nem meri előkotorászni, nehogy kiröhögjék !
2018. dec. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:
77%

15-ös

Vagy csak azért megyek be a kabinba, hogy ne bámuld a farkam, miközben pisilek...

2018. dec. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:
98%
Ha valaki választhatna másik helyet is, de mégis közvetlenül mellém áll, akkor abból a feltételezésből indulok ki, hogy az illető kíváncsiskodna. És ez a feltételezésem nagy %-ban be is jön. Mivel a kölcsönös kíváncsiskodás nincs ellenemre, ilyenkor jól láthatóvá teszem a szerszámom. (Szélesre nyitott slicc mellett teljesen előveszem az alsógatyámból.) Legtöbbször a szomszéd hasonlóképp viszonozza és kölcsönös nézelődés lesz.
2019. jan. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:
93%

Nem szoktam másokét nézni. Nekem egyébként nem megy. Ez független attól, hogy néznek vagy sem. Ha nagyon tele vagyok, és már órák óta nem voltam WC-n akkor sem jön ki semmi, szét is durranhat, de akkor sem jön, ha piszoár előtt kell végeznem a dolgom.

Egy ideje tudom, hogy ennek orvosi neve is van, paruresis. A lényege, hogy mások előtt nem tudod csinálni.

Nálam az is lehet az ok, hogy vérpéniszem van, nyugalmi állapotban nem túl nagy, és emiatt félek, ha valaki esetleg odanéz,kinevet.

2019. jan. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:
82%
Nem szoktam másokét nézni, és eléggé zavarna, ha más is nézné. Szerencsére ritkán szoktam piszoároknál vécézni, és nem vettem észre, hogy valaki nagyon tekintgetne.
2019. jan. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:
92%

Nem szoktam oldalra nézni, a sajátommal vagyok elfoglalva. :)


Probléma nélkül megy a vizelés és a székelés is, még akkor is, ha vannak mellettem. Nem gond. - A fülkében vizelőket nem szoktam érteni - sokszor fel sem hajtják az ülőkét és lehúzatlanul ott hagyják a produktumukat...

2019. jan. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!