Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiúk ahol a piszoárok között...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ahol a piszoárok között nincs elválasztó fal szoktatok oldalra pillantani? Tudtok úgy is pisilni ha melléd áll valaki?

Figyelt kérdés
Engem zavar ha mellém áll valaki, de nem bírom ki ne pillantsak od egy pillanatra milyen van neki. Más is van így ezzel?

2018. dec. 2. 11:25
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
95%
Mivel "szorulásom van" vízügyileg, ha valaki a közelembe áll, így rögtön kimegyek és keresek másik mosdót vagy megvárom míg kijönnek az adott illemhelységből, hogy el tudjam végezni a dolgomat. Ebből adódóan nem szoktam vizslatni a szememet mások szerszámán. :P
2019. szept. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim válasza:
93%
Nekem kicsi a farkam,sőt kukim van de nem szégyellem,mindig mikor megyek tescoba akkor mindig elmegyek és ha van valaki az mellé álok és meglesem neki,ês nem zavar ha ő is nézi az enyémet,kicsi,mit csináljak vele,volt olyan hogy odamentem megpillantottam az övét,ő az enyémet utána egymásra néztünk mondom neki jó a farkad azt mondja neked is mondom nekem kicsi azt mondja majd megnől,vagy mikor egy iskolai kiránduláson voltam,és még vagy tíz másik iskola és többen mentünk hugyozni,nagyban odaállok a piszoárhoz,előveszem a kisgyíkot avel kifelé a sör,közben két idegen fiú odajön azt mondják hagy hugyozzanak már ők is mert már majdnem be ment a gatyába és előveszik ott előttem és elkezdik nyomni kifelé az anyagot ők is,csodálkoztam,hárman ott állunk a piszoárnál és hugyozunk,közben egymásét nézzük,kemény volt gecc
2019. szept. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim válasza:
90%

Én mindig meg nézem milyen farka van másnak.

Volt már olyan is hogy ott helyben leszoptam valakit

2019. nov. 14. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:
52%
Ha engem kukkol valaki és észreveszem, oldalra fordulok és lehugyozom. Tessék, ha ennyire érdekel! Eddig erre 2x volt példa. Simán meg merem tenni, olyan fizikumban vagyok.
2020. febr. 25. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 anonim ***** válasza:
93%
En par honapja lattam egy rejtett kameras felvetelt, egymas mellet pisilt ket pasi pisoarba, egyik elkezdte nezegetni a masik farkat, a masik zavarba jott, de latszott, hogy tetszik neki, aztan rabukott es szopni kezdte. Egy szot sem szoltak. Mikor jott valaki abba hagytak, aztan mar a pasi tartotta oda a farkat, hogy szopja tovabb. Ez ment par percig, elvezesig, aztan mintha csak pisiles lett volna, slicc fel es mindenki ment a dolgara, egy szolt sem szoltak egymashoz. Marhara felizgatott a video, bele kepzeltem magam a helyzetbe.
2020. ápr. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 anonim ***** válasza:
92%
Néha rápillantok, de nem szokásom 10-ből 9 esetben, nem kukkolni megyek.
2020. ápr. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 anonim ***** válasza:
92%
Igen engem nem zavar többit privibe
2020. ápr. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoktam

20F

2020. máj. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim ***** válasza:
93%
mindegy, ki mit zagyvál, minden fiú kíváncsi a másik farkára, szal ez természetes.
2020. máj. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 anonim ***** válasza:
93%
A pillantgatosok miatt jarok fulkebe. Nagyon zavarobes ugy el sem tudom vegezni a dolgom
2020. máj. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!