Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiúk ahol a piszoárok között...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ahol a piszoárok között nincs elválasztó fal szoktatok oldalra pillantani? Tudtok úgy is pisilni ha melléd áll valaki?

Figyelt kérdés
Engem zavar ha mellém áll valaki, de nem bírom ki ne pillantsak od egy pillanatra milyen van neki. Más is van így ezzel?

2018. dec. 2. 11:25
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
100%
Nem gond. Nem nézelôdök
2020. máj. 27. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
94%

Helló!

Engem sem nem zavar ha megnézik a farkamat. Tudok tőle pisilni, és ha észreveszem, hogy néz valaki......nem jövök zavarba


Persze én is nézelődök, és jó érzéssel tölt el, ha segít az illető valamit látni.

2020. máj. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:
100%

40


komolyan emiatt jársz fülkébe? azért az is túlzás. természetes h mindenki megnézi a másikét ... na meg aztán van ahol nincs fülke, ott akkor hogy oldod meg? nem értem én ezt.

2020. máj. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
100%
Nem nézem másokét, de a sajátomat nem dugdosom
2020. máj. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
100%

43as, igen. Egyszeruen nem tudok ugy wczni, hogy allnak mellettem, de nemtudom hogy konkretan mitol. Mar volt ra pelda hogy nem volt egy szabad fulke sem es alltak mellettem en meg csak ott allok es nem jon semmi. Aztan kijott valaki egy fulkebol, bementem oda es egybol. Tudom, hogy fura, de ez van, nem tudok vele mit kezdeni. Es amugy nem azert, mert szegyellnem a meretemet, en teljesen elegedett vagyok vele. Egesz atlagos meretrol van szo.

40es voltam.

2020. máj. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 youngboy26 ***** válasza:
100%

Én szoktam járni meleg szaunákba, pisoarba szoktam, én is pisilni. Nagyon farokkiváncsi természetű vagyok.

De

Nálam ez határ, hogy a mosdóba nem nézegetem, pillangatok a farkakra, az intim terület, pisilek, ha tudom megtörlöm papírral a makkot, és kész.

2020. jún. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nehezen tudok csak piszoárba pisilni, ha van körülöttem valaki, ha nincs. Amikor csak tehetem, inkább bemegyek a fülkébe.


25

2020. aug. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:
100%
Hol van ilyen mosdó, ahol egymás mellett vannak a piszoárok, és többen is vannak benn? No persze hiába tudom, hol van, ha ki kell fogni, hogy jó partner mellé álljak, mert azért nem mindegy.
2020. aug. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
100%
Én szívesen randiznék piszoár mellett, ha tudom előre, milyen alkatú az illető.
2020. aug. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
16%
A beteg emberek, akik erre élveznek, azok értelemszerűen leskelődnek. A normálisak, mint ahogy sok válaszból látszik, nem tudjak, mert nem kukkolnak. De hát egy mentálisan sérültnek lehet is magyarázni mi a normális...
2020. aug. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!