Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van valakinek ehhez hasonló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valakinek ehhez hasonló vágya/fetise vagy én velem van a gond?

Figyelt kérdés

Aquaphiliam van (asszem ez a neve) + fojtogatós szex is beindít.


A lényeg az hogy a vízben felizgulok, és vonz minden ami vizalatti. Ha még fojtogatás is van akkor K.O..


Például ha valaki lábbal lenyom a medence aljára és ott tart, vagy a víz alatt erőszakosan próbál megfojtani az brutál módon beindít. Nem is nagyon van ilyen videó...


Volt olyan hogy vízben úsztam messze mindenkitől és azzal szórakoztam hogy kifújtam a levegőt majd lesullyedtem, és elkezdtem verni. Közben az a kevés levegő elkezdett fogyni de csak akkor jöttem fel ha elsultem. Amikor már a hasam is hullamozni kezdett a légzési reflextol az nagyon király volt. Versenyt futottam az idővel.


Például olyat is kipróbálnék, hogy vizalatt vagyunk lekötve - nekem lenne oxigénforrásom, - és kielégítenek közben. A másik fél levegőért könyörög amit adok neki először de másodjára már nem. Látni ahogyan szenvedni kezd majd eljatsza ahogyan megfullad...


Vagy például egyik fél vizalatt egy levegővel míg a másik fél csókokkal ad neki levegőt.Cél 5 perc kibirasa


Irtózatosan beindit és benne lennék ezekben mind2 szerepben.


Csak engem vonzanak ezek a dolgok?


20/F



2019. jan. 3. 01:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez bizony gond. Életveszélyes :S
2019. jan. 3. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
Hát ez nagyon durva. Es iszonyat veszélyes!
2019. jan. 3. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
76%

Mindenkinek más fetise van ,van akinek láb ,van akinek csiki fétise van ,neked ilyen vizierőszakos fétised van ,normális ,de ez a legveszélyesebb amiről valaha hallottam ,illetve ilyet még eddig nem hallottam.

Minden esetre szokatlan :)


1.../L

2019. jan. 3. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%
Ritka és elsőre ijesztő ami írsz, de nekem izgató. Izgulok a víz alatti dolgokra. Először enyhébben, ha megy akkor erősebbene is. Fokozatosság.
2019. jan. 3. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
De neked van oxigènforrásod aki kielègit annak nincs? Huu de cukker vagy.
2019. jan. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
56%
Érdekes és nem mindennapi fétis, de nincs veled gond. Csak ez nagyon veszélyes dolog. Nehogy baleset legyen belőle.
2019. jan. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Baleset? Haláleset is simán lehet. Ha megfulladsz, a sírkövedre egy medence sziluettjét kell vésni.
2019. jan. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
60%

Én is nagyon szeretek víz alatt lenni, de csak addig, amíg nem kellemetlen. Ha már kevés a levegő, szeretek inkább feljönni. De én is szeretem, ha nők lenyomkodnak, lent tartanak, forgatnak, fejre állítva tartanak a víz alatt, vagy akár rám állnak, ha nem nehezek. Kb. 50 kilós lány állt már rajtam, amikor a medence alján hason feküdtem, nagyon jó érzés volt.

Egy bakancslistás vágyam két nő kezei közé kerülni a medencében, akik (játékosan) együtt nyomkodnak le. De jelenleg egyetlen nő kezei közé kerülni sem lenne rossz egy medencében. Általában nem túl gyakori, hogy nők a férfiakat nyomkodják le játékból a víz alá.

2019. jan. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
53%
Ismerek egy srácot akinek ez bejönne, ha csinálhatná veled. Persze csak ha passzív vagy.
2019. jan. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Menj majd el haverokkal strandolni és nyomkodd le őket a víz alá. Biztosan visszakapod.
2019. jan. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!