Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van valakinek ehhez hasonló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valakinek ehhez hasonló vágya/fetise vagy én velem van a gond?

Figyelt kérdés

Aquaphiliam van (asszem ez a neve) + fojtogatós szex is beindít.


A lényeg az hogy a vízben felizgulok, és vonz minden ami vizalatti. Ha még fojtogatás is van akkor K.O..


Például ha valaki lábbal lenyom a medence aljára és ott tart, vagy a víz alatt erőszakosan próbál megfojtani az brutál módon beindít. Nem is nagyon van ilyen videó...


Volt olyan hogy vízben úsztam messze mindenkitől és azzal szórakoztam hogy kifújtam a levegőt majd lesullyedtem, és elkezdtem verni. Közben az a kevés levegő elkezdett fogyni de csak akkor jöttem fel ha elsultem. Amikor már a hasam is hullamozni kezdett a légzési reflextol az nagyon király volt. Versenyt futottam az idővel.


Például olyat is kipróbálnék, hogy vizalatt vagyunk lekötve - nekem lenne oxigénforrásom, - és kielégítenek közben. A másik fél levegőért könyörög amit adok neki először de másodjára már nem. Látni ahogyan szenvedni kezd majd eljatsza ahogyan megfullad...


Vagy például egyik fél vizalatt egy levegővel míg a másik fél csókokkal ad neki levegőt.Cél 5 perc kibirasa


Irtózatosan beindit és benne lennék ezekben mind2 szerepben.


Csak engem vonzanak ezek a dolgok?


20/F



2019. jan. 3. 01:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
mindenkit mas izgat. csak nagyon vigyazz magadra, mert ez eleg veszelyes.
2019. jan. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
ennel mar csak az lenne durvabb, ha valakit kikotozve dobnal a viz ala es csikizned is, hogy levegoert kapkodjon :D
2019. jan. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

#5-ös.


Igen, így van.


Annyit még hozzátenném hogy bőven elég ha eljátszuk a dolgot és nem megy túl komolyra. Igen tisztában vagyok vele, hogy elég ijesztő meg minden.


Volt már olyan hogy pár éve haverommal elmentünk strandra és ilyet csináltunk, hogy lenntartott, én meg nagyon élveztem a dolgot.


Sima vízalatti szex is vonzó számomra, de jobban örülnék ha valakivel - természetesen ésszerű határokon belül - kipróbálhatnám a dolgokat. Pl én tudom magamról hogy 1 percig bírom levegő nélkül az illető lenntart de minden esetben felengedne 55 másodperc után.


Nem vagyok nekrofil, ügyelnék a partneremre ilyen téren.

2019. jan. 3. 21:40
 14/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ez beteges, a fètis hamar gyilkossággá vagy maradó károsodássá fordulhat át. Ez már buncselekmèny kategòria.
2019. jan. 31. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Sok ilyet még nem hallottam, de biztos találsz rá valakit. Engem például érdekel. Lehet benne veszély, de nincs veled gond 17/F
2019. márc. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!