Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Előfordult veletek is hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult veletek is hogy váratlan helyen összejöjjön valami kaland? Amikor olyan helyen vagy ahol egyáltalán nem számítasz rá. Hogyan veszitek észre a jeleket?

Figyelt kérdés

Egy hónapja kezdtem újra edzeni egy új teremben ahol eddig még nem jártam. Az öltözőből nyílik egy koedukált wellness részleg amiben van 2 szanua és egy gőzkamra. Nők is és férfiak is használják. Szinte minden edzés után bemegyek egy kicsit lazulni.

Két hete történt hogy az egyik srácnak félig merev volt a farka a gőzben, de nem gondoltam semmi olyanra. Pár perc után ketten maradtunk és akkor már egyértelmű jelet adott. Gyorsan kivertük egymásnak, aztán lemostuk a "bizonyítékot".

Tegnap egy masszív izomzatú, 40-es pasi jött be a gőzbe. 5 percig nem történt semmi, általános dolgokról dumáltunk. Ekkor nekem volt félig merev a farkam de nem is takartam el mert bejött a pasi. Egy idő után fogdosni kezdte a farkát, onnan egyértelmű volt hogy lesz valami. Simogattuk egymást, majd attól tartva hogy bejön valaki inkább átmentünk a zuhanyzóba ahol zárható kabinok vanak. Ott egymásnak estünk és leszoptuk egymást, hatalmasat élvezve.


Nagyon meglepődtem hogy ilyen élményekben volt eddig részem annak ellenére hogy nem meleg szaunáról beszélek. Nektek volt már hasonlóban részetek, amikor az "offline" világban kifejezetten nem meleg helyen történik valami alkalmi?



2019. jan. 4. 10:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%
Szia nem meg. Ez melyik kondi ?
2019. jan. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%

Off: Nem figyeltem a kategóriát, a legjobbkor jött a történet, épp maszt.iztam.

Ez nem semmi élmény lehetett, gondolom egyből vettél bérletet 😉

2019. jan. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%
Nekem uszoda zuhanyozójában voltak hasonló kalandjaim!
2019. jan. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
60%
Suli wc-ben volt nekem szopás 19/L
2019. jan. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%
pv-be megirod melyik kondi? nekem is volt kondiban ilen,söt uszodában is
2019. jan. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 alonelyman ***** válasza:
71%
Ez nem a brill fitness?
2019. jan. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

A hely nevét elég sokan kérdezitek, de nem írom le mert a kérdéssel nem ez volt a szándékom. Heti 4-szer járok egy hónapja az esti órákban amikor már nincsenek sokan szóval az előfordulási esély végülis meg van.

Egy haveromat például a tescoban szedték fel vásárlás közben, aztán randi és kapcsolat lett belőle. Ilyen "offline" találkozásokra vagyok kíváncsi hogy kinél hogy történt.

2019. jan. 4. 16:26
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
en kinéztem egy helyes izmos csavot edzöteremben,hetero volt,de összebarátkozutnk)
2019. jan. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%
Egyik áruházban voltam gyakorlaton és volt egy tőlem jóval idősebb (én 19 ő 41 ) pasi. És engem mindig az ő osztályára tettek be, szóval elég sok időt töltöttünk együtt nekem meg nagyon bejött és hát bepróbálkoztam nála aztán betalált a dolog. Mondjuk utána mi másfél évig együtt is voltunk szóval nem csak kaland volt.
2019. jan. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
90%

Ügyfélszolgálatosként dolgoztam egy helyen. Munkaidőben kimentem a sima mindenki által használt mosdóba, formaruhában voltam, nem civilben, és összeszemeztünk egy sráccal a piszoárnál. Smároltunk, leszoptam és ő kiverte a piszoárba. Feldobta a napomat. :D

26/f

2019. jan. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!