Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Előfordult veletek is hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult veletek is hogy váratlan helyen összejöjjön valami kaland? Amikor olyan helyen vagy ahol egyáltalán nem számítasz rá. Hogyan veszitek észre a jeleket?

Figyelt kérdés

Egy hónapja kezdtem újra edzeni egy új teremben ahol eddig még nem jártam. Az öltözőből nyílik egy koedukált wellness részleg amiben van 2 szanua és egy gőzkamra. Nők is és férfiak is használják. Szinte minden edzés után bemegyek egy kicsit lazulni.

Két hete történt hogy az egyik srácnak félig merev volt a farka a gőzben, de nem gondoltam semmi olyanra. Pár perc után ketten maradtunk és akkor már egyértelmű jelet adott. Gyorsan kivertük egymásnak, aztán lemostuk a "bizonyítékot".

Tegnap egy masszív izomzatú, 40-es pasi jött be a gőzbe. 5 percig nem történt semmi, általános dolgokról dumáltunk. Ekkor nekem volt félig merev a farkam de nem is takartam el mert bejött a pasi. Egy idő után fogdosni kezdte a farkát, onnan egyértelmű volt hogy lesz valami. Simogattuk egymást, majd attól tartva hogy bejön valaki inkább átmentünk a zuhanyzóba ahol zárható kabinok vanak. Ott egymásnak estünk és leszoptuk egymást, hatalmasat élvezve.


Nagyon meglepődtem hogy ilyen élményekben volt eddig részem annak ellenére hogy nem meleg szaunáról beszélek. Nektek volt már hasonlóban részetek, amikor az "offline" világban kifejezetten nem meleg helyen történik valami alkalmi?



2019. jan. 4. 10:33
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Szóval tegnap megint volt egy kis történés, szintén a gőzben. Hárman voltunk bent, és nem feltűnően elkezdtem igazhatni a farkamat. Az egyik srác ügyet sem vetett rám, a másik viszont szintén igazhatta a farkát. 5 perc után az első srác lelépett, utána azért óvatosan elkezdtem helyezkedni a másik felé, akinek a farka kőmerev volt. Elkezdtük egymásnak verni, aztán éppen hogy bekaptam neki mire ketten bejöttek, egy srác a barátnőjével. Addigra már sokat voltam bent, túl meleg volt úgyhogy kimentem lehűteni magam. Visszamentem de a srác már nem volt ott, a párocska viszont igen, így ennyi a sztori, sokminden nem volt de ez is valami.


Viszont próbálok valamilyen következtetést levonni az egészből. Nem Budapesten vagyok hanem egy megyeszékhelyen, sok más helyet nem ismerek a környéken ahol szauna vagy wellness részleg lenne. Biztos vannak hotelekben de oda nem járok. Lehetséges hogy a meleg közegben van ilyen kimondatlan - íratlan szabály hogy a gőzkabin az a hely ahol lehet ismerkedni? Amiért kérdezem, mert ezt a helyet ahová járok, semmilyen meleg fórumon nem említik pedig direkt rákerestem több helyen is. Plusz nem annyira régi hogy bejáratos legyen több éve. Ez lehet olyan koncenzus minthogy a nudista strandokon is mindig van meleg rész, általában a végében ahol aztán akciózni és ismerkedni is lehet.

2019. jan. 8. 08:09
 12/14 anonim ***** válasza:
39%
Meg nem de össze jöhetne már egy durva dugas...:)
2019. febr. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
igen masszőrnél
2019. nov. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Volt,fogászaton voltam a helyi kórházban,és egy fél roma srác (ápolt,jóképű,jól öltözött) aki kb 19 volt, folyton nézett. Elmentem a mosdóba ő is bejött 1-2 perccel utánam.(Gondolom megakart lesni) Mellém állt a piszoárnál és úgy pisilt hogy lássam a farkát,ami teljesen merev volt. Néha odapillantottam. Nézte az enyémet is de úgy csináltam mintha nem venném észre. Majd kimentünk. Másnap rámírt az egyik közösségi meleg oldalon,taliztunk smároltunk,oráloztunk,kivertük egymásnak. Rohadt jól smárolt,harapta az ajkaimat ami felizgatott eléggé.
2021. nov. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!