Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi a baj velem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem?

Figyelt kérdés
22 éves, meleg srác vagyok és még soha nem volt kapcsolatom, pedig helyes, ápolt, vékony testalkatú vagyok (passzív beállítottságú). Alkalmi kapcsolataim és randijaim már voltak, de egyik srác sem volt olyan akivel el tudtam volna képzelni kapcsolatot (kivéve egy fiút, de ott meg ő nem akart folytatást). Több társkeresőn is fent vagyok, facebook-on is próbálok ismerkedni, de nem jön össze a dolog. Annyi "elvárásom van", hogy egy helyes, átlagosnál kicsit sportosabb, intelligens srác legyen, aki aktív és nagyjából korombeli. Miért ilyen nehéz ilyet találni.. Amúgy sok srác tetszik az életben, egyetemen is sokan bejönnek, szóval annyira nem vagyok válogatós, csak élőben nem igazán tudok ismerkedni, érthető okokból.

2019. jan. 12. 20:40
 1/2 anonim ***** válasza:
57%

Megértelek, hasonló helyzet, csak kicsit vagyok fiatalabb és (még) nem vagyok ki e miatt.

Talán csak az a baj, hogy félsz a sötétben (random dolgot próbáltam mondani), egyébként szerintem semmi. Próbálkozz, ne add fel és összejön. Vagy nem, de legalább próbálkoztál... Mennyivel királyabb már, ha valaki halálra fagy a Mount Everesten, mintha úgy éli az életét, hogy végig siránkozik azt mondva, hogy ő el akar menni megmászni, DE...

(Lehet, nincs semmi ok-okozati összefüggés a dolgok között, amiket írtam, nagyon fáradt vagyok. A lényeg, hogy hajrá!)

2019. jan. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
22%
Ha még nem volt kapcsolatod, akkor nem vagy meleg, legfeljebb homoerotikus képzelődéseid/vágyaid vannak.
2019. jan. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!