Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » 130 kilós, kórosan elhízott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

130 kilós, kórosan elhízott melegként hogyan tudnék ismerkedni srácokkal?

Figyelt kérdés

2019. jan. 30. 20:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
37%
sehogy
2019. jan. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
63%
Fogyj le.
2019. jan. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
85%

Sokan vannak akik kifejezetten a pufi srácokat kedvelik, köztük én is! Minél nagyobb, dagibb, annál inkább. Olyan jó odabújni egy nagy macihoz.. 😍

Vannak közösségi oldalak is ahol a husisok ismerkednek

2019. jan. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
85%
Nehezen.
2019. jan. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Azért ha teheted próbálj társat találni akivel fogyózhatsz, mert az életed csak jobb lehet tőle!
2019. jan. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
A sehogy butaság, mindenki megtalálja a maga párját, hiszen az igények is nagyon sokrétűek. Talán tényleg a neten érdemes keresni, és ha nem áll szándékodban fogyni, akkor feltétlenül írd le, hogy jelentős túlsúlyod van, és ennek tükrében várod az üzeneteket.
2019. jan. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
47%
Miért vagy kórosan elhízott? Szedd már magad össze. Heti 1 kilot lehet fogyni egy kis mozgassal meg azzal hogy elveszed a peksutemenyt cukrot kolat mekit.. haveeer
2019. jan. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
70%
Nem fogyókúrás tanácsokat kért, utolsó.Máshol oszd az észt...
2019. jan. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedves utolsó a védelmet, igazán jól esett :)


Utolsó előtti, sosem voltam vékony, 10-25 kg feleslegem mindig is volt, de pajzsmirigy betegség révén jött fel több, mint 35 kg az elmúlt 2 évben. így jön ki az, hogy ennyire el vagyok hizva. és tudom, jó szándékkal írtad azt, amit, de én hormonális okokból nem tudok fogyni! :(

2019. jan. 31. 03:08
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem próbálkozz. A legrosszabb esetben is az lesz a vége ami most van, szóval csak nyerhetsz rajt.

Tényleg vannak akik a pufibb srácokat kedvelik és ha lesz valakid akkor az is erőt adhat ahhoz, hogy a betegséged ellenére faragj valamennyit a súlyodon. (igazából a kilókkal nem sok gond van amíg az ember egészséges, nekem is van kb +10kg-m de én szeretem a kis pocakom :P)

2019. jan. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!