Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiatal fiúként mennyi esélyem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal fiúként mennyi esélyem van egy idős férfit találni komoly kapcsolatra?

Figyelt kérdés

2019. febr. 7. 23:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
94%

Van,nekem is volt 1 évig egy 19 évessel.

Ha uni vagy pláne!És ha találsz elösször csak randi!!

ha helyes vagy beléd zug.Tudom mgamról.

Egy ídős Pasi

2019. aug. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
94%

5-ÖS nek.Egy Pasiból nem tudnak ki égni az érzelemek

Vagy romantikusnak születik vagy csél csapnak és általában úgy éli le az egész életét.

egy Idős Pasi

2019. aug. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
94%
Hat belolem kiégtek az érzelmek vagyis jobban mondva inkább kiírtottam magamból a tul sok csalódás miatt
2019. aug. 28. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
95%
Habár elég régi a kérdés, azért írhatsz... Telitalálat lenne! 😉
2019. aug. 30. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Én gerontofil vagyok! Mára utálom, hogy melegként csak az őszhajú és őszbajszú férfiak tetszenek. 29 évesen alakult az első kapcsolatom... álomnak hittem, de aztán hamar rá kellett jönnöm,hogy az idő melegek csak szexet akarnak. Az én barátom folyamatosan csalt. Ki ábrándultam... 3 évet voltunk együtt. Most több hónapja egyedül. Ha érzelmi és vonzódási okok miatt keresel partnert, akkor semmi. Ha szexre, akkor pedig sorban állnak.
2021. dec. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Egy pesti értelmes sráccal örömmel ismerkednék meg nagyon !


54 F

2023. júl. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!