Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit csináljak hogy jobb legyen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés

A legfontosabbal kezdem,meleg vagyok,anyum tudja,apum nem,folyamatosan a lányokat hozza fel hogy mikor lesz már csajom,kibujók mindig a válasz alol annyit mondok hogy majd valamikor. Ez is hozzá ad a csodálatos állapotban lévő lelkemhez de ami a legjobb hogy egy kis faluban élek szal az hogy megtalálom a barátomat kb 0 . Nem tudok rendesen az életemre koncentrálni mert az egész életkedvemet elvette az hogy magányos vagyok már évek óta, nem azért írtam ide hogy sajnáljatok meg léccives,hanem valami lelkifröccs féleséget,egy kis életkedvet,tudnátok-e varázsolni belém? Borzalmas látnom hogy körülöttem lévők mind kapcsolatban vannak már és boldogok,én meg iszom a kis piámat és vagyok. Nem arról van szó hogy nem örülök más boldogságának(mert amugy krvára jó làtni hogy sokan boldogok a párjukkal :D ) csak nekem mikor jön el az életembe a szerelem pillanat? Van egyáltalán rá esély vagy engedjem el azt a tudatot hogy fogok valaha a kicsiny falusi családi hàzban a barátom mellett kelni . Ne haragudjatok ha baromi nyálasra sikerült. Rólam annyit hogy 18 éves vagyok(ez talán a legfontosabb) .

Köszönöm a válaszokat :)

Boldog valentín napot a pároknak :D !



2019. febr. 14. 09:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem általános igazság, hogy a melegek hard mode-ban játsszák az életet, de ettől még később lehetsz ugyanúgy boldog, mint bárki más. Rengetegen vannak, akik 18 évesen még nem találtak párt, vagy ha már igen, később akkorát csalódnak, hogy évekre elmegy a kedvük a kapcsolatoktól. Nem vagy elkésve.

Keress hozzád hasonlóakat a neten, akár csak beszélgetni, haverkodni is. Ha teheted, költözz el nagyobb városba, amint lehet. Ha van kinézett hely, már most beszélgethetsz a környéken élőkkel, hogy ne legyél teljesen magányos ha elköltözöl.


Apukád valószínűleg azért hozza fel folyton a lányokat, mert azt hiszi, ez a problémád. Gondolhatja, hogy azért vagy levert, mert nincs barátnőd. Még mindig sok régi vágású szülő van, aki úgy gondolja, hogy az élet egyetlen célja a családalapítás, és minél előbb el kell kezdeni. Lehet, hogy nehéz lenne elmondani és kiakadna, de minél előbb túlesel rajta, annál jobb.

Az ismerőseim körében azt tapasztalom, hogy aki elmondja a szülőknek amíg otthon lakik, azt könnyebben elfogadják. Otthon nem lehet kikerülni egymást, és naponta látják, hogy ettől még ugyanaz az ember vagy. Ha már külön élsz a szülőktől, sokkal könnyebb eltávolodni, ha feszültség van.

2019. febr. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem írtad le, hogy reagálna szerinted apukád, de ha nem valami hatalmas homofób, akkor legjobb lenne túlesni a coming outon neki is, már ez sokat segíthetne. Másrészt próbálj meg neten ismerkedni, nyilván egy kis faluból nehezebb, de hidd el az is sokat segít, ha találnál 1-2 olyan barátot, akivel legalább a meleg dolgokat meg tudod rendszeresen vitatni. Aztán ha esélyed adódik nagyobb helyre költözni, könnyebb lesz ismerkedni, sőt még az is lehet, hogy a korábban megismert beszélgetőtársakon keresztül ismersz meg valakit.
2019. febr. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!