Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek mit csinálnak egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek mit csinálnak egy randin ha nem egyből szexre kerül sor?

Figyelt kérdés
Miről lehet beszélgetni? A fiúk miről dumálnak ilyenkor? :D bocs lány vagyok
2019. febr. 24. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanarról, mint egy lány meg egy fiú, például, hogy mit szeretnek csinálni, hogyan állnak hozzá az élethez, problémákról, szexről stb... nem tudom, hogy miért lenne a kettő között különbség.
2019. febr. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
Ahelyett, hogy kiírod azt, hogy lány vagy, kiírhattad volna inkább, hogy átlagos intelligencia-szint alatt élő egyed.
2019. febr. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Vélemények az élet dolgairól, könyvek, filmek, zenék, esetleg az, hogy ki mikor jött tisztába a melegségével, hogy áll hozzá a családja, mennyire vállalja mások előtt (ha kapcsolat lesz, azért ez igencsak fontos), ruhák, politika, hobbik, kapcsolati tapasztalatok, említések a szexuális vágyakról (első randin nem igazán), meg én mondjuk azt is csinálom randin, hogy figyelem, nehogy valaki kiszúrja, hogy ez itt egy meleg randi, mert zavarban vagyok, nem vagyok tapasztalt.
2019. febr. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Miből gondolod h a meleg fiúk egyből a szexre mennek?😂😂 attól, hogy a saját nemünkhöz vonzódunk, még nem a szexre hajtunk. Ugyanazt tesszük, mint a heterók, csak a partnerűk az azonos nemből van
2019. márc. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!