Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogy fejezzem be a szexkapcsol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fejezzem be a szexkapcsolatot egy fiúval aki belém szeretett?

Figyelt kérdés
Nem szeretném megbántani, mert a barátom volt, és átment a kapcsolatunk ilyen szexkapcsolatba. Valamennyire vonzódom a fiúkhoz, de nem tudnám vállalni. Ez a fiú meg belém szeretett már apának is feltűnt otthon, hogy ölelget. Meg bevallotta, hogy belém szeretett. Kapcsolatot, meg együttélést nem tudok elképzelni fiúval. Meg, hogy valakinek elmondjam ezt. Szóval arra jutottam, hogy be kell fejeznem, de nem tudom, hogy mondjam meg, mivel jó barátok voltunk.
2019. márc. 2. 15:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
így ahogy leírtad ide.
2019. márc. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
48%
Számomra nem világos, hogy, hogy miként kell értelmezni az "ilyen szexkapcsolat" mibenlétét, mert a leírtakból csak testi ölelés derül ki, de nemiszervvel kapcsolatos testi behatolás nem...
2019. márc. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Volt köztünk szex, egyértelmű hogy nem az ölelésre értettem a szexet.
2019. márc. 2. 16:10
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg képtelen vagy vele együtt élni, akkor legyen ez az indokod, illetve hogy félsz ettől. Mondd el őszintén mit érzel iránta, ne hazudj!


Viszont ha csak a "társadalmi normák" meg más emberek véleménye miatt nem szeretnél, (de egyébként képes lennél rá), akkor inkább adj neki egy esélyt és szarj le mindenki mást!


Remélem tudtam segíteni.

2019. márc. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
Volt már szex is, de kínosnak érzed, ha mások előtt ölelget? Jó firma vagy te is... és még annyi kurázsi sincs benned, hogy ezt normálisan elmond neki. Ne haragudj, de ez undorító.
2019. márc. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Lehet, hogyha egy olyan országban élnénk ahol ez elfogadott lenne, akkor komolyabb dolgokat is eltudnék képzelni, de itt nem. Igen mert akkor rájönnek, hogy van köztünk valami. A családom nem úgy állna hozzám, ahogy eddig.
2019. márc. 2. 18:12
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet úgy állnának hozzád csak te mást gondolsz. Nagy hiba lenne elhagyni valakit mások miatt. Gondolj bele ha pl egy lányt hagynál azért mert nem szimpatikus anyádnak. Kb ugyanilyen helyzet ez is, csak egy kicsit nehezebb. Érdemes lenne a saját boldogságodat előre helyezni és nem mások gondolataival foglalkozni. De ha nem a környezeted miatt dobnád akkor mondd el neki teljesen őszintén hogy nem akarsz vele kapcsolatot.
2019. márc. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
56%
Most akkor te meleg vagy?
2019. márc. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha a társadalom miatt nem vállalod fel, akkor ne dobd el magadtól.

Mert előbb utóbb fel fogod vállalni magad, ha meleg vagy.

Tegyk fel 5 év múlva elfogadod és felvállalod magad, majd egy életen át fogod keresni az igazit, mert a melegek közt mindenki csak dugni akar, aki meg lehet hogy pont az igazi lett volna, azt meg eldobtad magadtól.

Egy döntéssel nagyon el tudod cseszni az életed, és utána nagyon bánni fogod.

2019. márc. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy meleg vagyok vagy sem. Ebbe a kapcsolatba is csak belesodródtam. Nem mondom, hogy nem vonzódok a fiúkhoz, de nem kezdeményeznék senkinél. Meg elmondani sem tudnám senkinek, mert úgy neveltek, hogy a heteró életmód az elfogadható. Biztos, hogy nem fogadnának el, én sem örülök neki, hogy ilyen vagyok. Már volt régen ilyenről téma otthon onnan tudom. Meg a barátom nem tud vigyázni apu előtt ölelget. Én mindig ügyelek rá, hogy férfias legyek, társaságban igyekszem minél heteróbbnak tűnni, hogy nehogy valaki gyanakodni kezdjen a barátok közül.
2019. márc. 3. 20:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!