Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Michael Jackson Homoszexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Michael Jackson Homoszexuális volt? Ha igen miért molesztált fiúkat amikor bármelyik felnőtt meleg férfit megkaphatta volna?

Figyelt kérdés

Michael Jackson molesztált több fiút is a mostmár felnőtt férfiak elmondták hogy szexuálisan zakalatta őket és a fiatal fiúkhoz vonzódott a sztár.


De ha Homoszexuális volt akkor miért nem felnőtt férfiakkal kezdett?

Hiszen bármelyik jó képű pasit megkaphatta volna.



2019. márc. 18. 20:36
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
72%

"fehér nő szeretne lenni"


Te miről beszélsz? Vitiligója volt.

[link]


Miért gondolod, hogy pedofil? Anno az fbi is nyomozott utána és nem találtak semmit. És ezt ott nagyon komolyan veszik, szerinted akkor nem tartóztatták volna le?

2019. márc. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
77%

Mivel szabad vélemény nyilvánítás van jelen mindenhol, így bárki elmondhatja a véleményét..

Ez által nem nagyon hiszek a két férfinek, mert bárki mondhat bármit, 5 perc hírnév járt nekik.. Az is furcsa hogy csak ennyi idő után álltak ki a nyilvánosság elé.. Biztos nehéz volt a megélhetés..

Én semmiképp nem hiszem el azt hogy a fiatal fiúkkal csinált volna valamit, ami nem helyén lett volna..

A Legenda, az Legenda marad mindig..

2019. márc. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
87%
A hormonkezelés és történet nem bizonyos bírósági eljárások során jött elő, így nem lehet egy adott szervezet propagandája, azt nem is említve, hogy a testvérei megerősítették
2019. márc. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
2%

"MOCSKOS, HAZUG LEJÁRATÓ PROPAGANDA AZ EGÉSZ!!!"

Attól, hogy ezt ideüvöltöd hatszáz felkiáltójellel, még nem lesz igazad. Tudod, én meg akkor dőlök a röhögéstől, amikor valaki a túlzott erőlködéstől esküd széknek írja az esküdtszéket. Senki nem vitatja, hogy támogatott árvaházakat (volt miből), mint ahogy azt sem, hogy egy súlyos beteg gyereknek átvállalta a csillagászati összegű műtéti költségeit. Kicsit morbid a párhuzam, de ez is csak azt bizonyítja, hogy folyton a gyerekeken járt az esze, a jótékonykodás pedig tovább növelte a népszerűségét. Ha már a propagandát említetted, arról se feledkezz meg, hogy ő és a körülötte ügyködő team szintén befolyásos emberekből állt, akik jó pénzért mindent elkövettek, hogy kikaparják őt a mocsokból. Itt most nem csak az ügyvédeire gondolok, hanem az őt foggal-körömmel védő újságírókra és a show-bizniszben tevékenykedő médiamunkásokra. Azaz az ő kezükben jóval nagyobb hatalom volt, hogy visszaverjék az állítólagos lejárató propagandát. Mégsem jött össze, bár annyit sikerült elérniük, hogy legalább ne csukják le.

2019. márc. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Azért álltak most elő ezzel a történettel mert most tudták teljesen feldolgozni lelkileg és bevallani maguknak hogy mi történt.

De én hogy most megnéztem a filmet most vagy egy nagyon jól kitalált hihető valóságos hazugság történet az egész és csak pénzt akarnak vagy pedig tényleg igaz.


De én nem tartom normálisnak azt hogy a világ legnagyobb legnépszerűbb pop sztárja órákon át beszélgessen kisfiúkkal illetve egy ágyban aludjon velük és hogy este felhívta a fiú szüleit hogy szeretne átmenni hozzájuk mert nagyon magányosnak érzi magát.


Meg hogy csengőket tett az ajtókra hogy hallja hogyha jön valaki.


Nem tudom mi lehet az igazság de a film tényleg nagyon hihető és elgondolkodtató azok a archív felvételek hátborzongatóak ahogy Jackson a gyerekekkel van és látni a kommunikációjukon hogy több van köztük mint barátság.


Szóval nagyon furcsa a teljes igazság sosem derül már ki ez a legborzasztóbb , és a Jackson rajongók mindig rámondják kapásból hogy ártatlan ártatlan de mégis honnan tudnák hogy ártatlan?

Nem is Jackson védik ezzel hanem magukat.

Nem ismerték őt személyesen az igazi személyiségét csak az ismerhette aki egy ágyban aludt vele.

2019. márc. 20. 01:45
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

"A felesége szerintem csak állca volt és valójában a lánya és a fia nem a vérszerinti gyerekei hiszen ha vérszerinti gyerekei lennének akkor félvérek lennének."


Egyedül az idősebb fiából nem lehet kinézni, hogy félvér.

2019. márc. 20. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Na ezen most jót röhögtem:D

Az összes gyereke Paris is hófehér !

Hogy lehetnének már az igazi gyerekei olyan fehérek mint a fal , Michael Jackson eredetileg néger volt és a betegsége miatt Fehéredett ki a bőre de ez még nem jelenti azt hogy a génjei fehérek lettek volna ettől még ő ugyanúgy Afroamerikai génekel rendelkezett.


Tehát lehetetlen hogy az a 3 gyerek az ővé legyen hiszen mind a 3 hófehér.


Michael Jackson Steril volt vagyis nem lehetett neki gyereke ezért kérte fel a barátját és a egyik bőrgyógyászát sperma donornak.

2019. márc. 20. 10:00
 18/23 anonim ***** válasza:
97%

És ezt itt egy gyk-ás gyűlölködő nyilván jobban tudja.

Egyébként szerintem az illuminátusok hozták létre a gyerekeit egy tenyészprogrammal, amivel az ókori nagy uralkodókat támasztották fel.

Michelle Obama pedig valójában egy shemale.

2019. márc. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
94%

Azért az vicces, hogy mikor Jackson élt, még mellette álltak ezek a molesztált fiúk, gondolom mert volt belőle pénzük.

Most hogy már 10 éve meghalt, nem támogatja őket senki, most pedig előálltak ezzel a történettel, hogy legyen valami jussuk is.

Ha valóban ilyen szomorú életük volt a molesztáltaknak, akkor mikor Jackson élt, miért nem vallottak ellene? Mert akkor megfosztották volna magukat az anyagiaktól, most hogy meghalt, így akarnak pénzt kicsikarni.

2019. márc. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Ha nem láttad a filmet ne mondjál hülyeségeket.

Elmondom neked hogy akkor miért álltak mellette azért mert nem akarták hogy börtönbe kerüljön elmondták hogy még mindig szeretik és nem akarnak neki rosszat de mivel már nem él ezért már nem fogják felelősségre vonni azért amit tett.


2005-ben már nem foglalkozott ezekkel a srácokkal mert akkor már felnőttek voltak de mégis mellette álltak mert nem akarták hogy börtönbe kerüljön,mert ha börtönbe került volna akkor teljesen összeomlott volna Jackson és nem élte volna túl a börtönt vagy megölte volna magát vagy egyszerűen belehalt volna.

2019. márc. 20. 12:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!