Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Létezik olyan hogy valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan hogy valaki passzív és biszex is?

Figyelt kérdés
Ezt állítják valakiről a suliban, de ezt nem nagyon hiszem el, mármint pont azért fogadó valaki mert ő akar a lány lenni, és ha biszex akkor meg ő a fiú, most akkor mi van? Ilyen létezik?
2019. ápr. 4. 19:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem akar lány lenni, az egy másik kategória. Egyébként talán lehetséges. Egy fiú dughat lányokat, de szereti, ha őt is megdugják, viszont fiúkat nem szeret dugni.
2019. ápr. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 he84 ***** válasza:
100%
Igen, létezik ilyen. Ugyanis egyáltalán nem a nemi beállítottságtól függ az, hogy ki lehet passzív és ki lehet aktív. Eléggé fura felvetés, már bocsi. Kevered a nemi beállítottságot azokkal, akik más nemünek érzik magukat és át akarják magukat operáltatni az ellenkező nemre. Aki nem heteró, az vagy mindkét nemhez vonzódik, vagy csak a sajátjáhiz. Ám ez nem jelenti azt, hogy akkor olyanná akar válni, ha a saját neméhez (is) vonzódik.
2019. ápr. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Jelen.

De egy kicsit jobban megkeverem a kártyákat. Nem csak bi passziv hanem inkább uni passziv vagyok.

2019. ápr. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Èn is igy vagyok vele nőt mint a páromat szeretem dugni viszont pasival meg csak dugatni szeretem magam 45 passzìv bi vagyok
2019. ápr. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Jelen.
2019. ápr. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%
Igen, szopnek pasit de noket szopatok es dugok
2019. ápr. 5. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
igen szeretek szopni és szeretem ha megdugnak 45/f bi
2019. ápr. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%
Szintén! A barátnőmet imádom kényeztetni a farkammal, dugom mint egy vadkan, de ha a pasimról van szó akkor ő dug engem amire én nem lennék képes! Szopni viszont kölcsönösen szopjuk egymást
2019. ápr. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Biszex pasi vagyok.


Csajokkal mindent megcsinálok, de a pasinak dugnia kell engem. Ez eddig passzív bi, de nem vagyok ellenére hogy megcumiztassam, vagy közösen csapassuk, 69. Ez így már passzív uni beállítottság :)

2019. ápr. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen létezik BISZEX vagyok a páromat midig megdugom de pasit nem szeretek dugni azt szeretem ha ők dugnak meg szopni viszont szeretek
2019. ápr. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!